Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yeni Dragon Ball Super Animesi

Video da Goku'nun söyledikleri,

"Selam, ben Goku. Aradan geçen 18 yıldan sonra yeni bir seriye başlamanın vakti geldi!! Majin Buu ile olan savaşımızdan bu yana gerçekten inanılmaz elemanlar boy gösterdi. Yıkım tanrıları Beerus ve Shanpa. Sanırım onlar tanrılar... Beerus ve diğerleriyle tüm gücümle savaşacağım, ve dahada güçlü olacağım! Dragon Ball Super gösterimi yakında başlayacak."

Son düzenleme:
Beyler hikaye belli oldu
İlk olarak Majin Buu Saga'nın devamı olacak seri,biraz Battle of Gods öncesini anlatıcak.Daha sonra Battle of Gods arc olacak.Bundan sonrada Revival of F'in arc başlıyacak.Hepsi bitince tamamen yeni bir arc başlayacak ve bizim evren ile 6.Evren arasında dövüşler başlayacak.Büyük Süper ejder toplarının peşine düşecekler(Bu kısmı anlamadım ama mangasının 1.bölümündeki 9.yıldızlı ejder topuyla alakası olabilir).

Bu da orjinal metin ben özet geçmiştim :D İngilizce.
“Dragon Ball Super” is a complete continuation of the Majin Buu story arc. It’s got a bit of post-battle aftermath, continues with the “Battle of Gods” arc where the God of Destruction Beerus appears and the “Revival of ‘F’” arc where Freeza comes back to life, and then, I’ve written a strange new story where they finally depart from this universe. They’re fighting against their neighbors, Universe 6! They’ll yell at me if I give away too many spoilers, so I’ll keep the rest a secret, but they’re chasing after giant Super Dragon Balls; I think things will unfold in a bright and simple way, that will be really fun and exciting!

Since it’s another universe, loads of new characters will turn up. I’ll do my best to draw the tons of character designs necessary, so I’m looking forward to this too.

You know, it suddenly occurs to me that somewhere along the line the Dragon Ball anime has become quite a huge story. Since I’m the guy who drew the thing, it’s a bit weird for me to say this, but when I first started out I never dreamed it would have a universe as a setting (laughs). Don’t worry though, it’s still going to be the same sort of easy-to-understand content as always. Please be sure to watch Dragon Ball Super on TV!

Son düzenleme:
Bu da orijinal metin,
“Dragon Ball Super” is a complete continuation of the Majin Buu story arc. It’s got a bit of post-battle aftermath, continues with the “Battle of Gods” arc where the God of Destruction Beerus appears and the “Revival of ‘F’” arc where Freeza comes back to life, and then, I’ve written a strange new story where they finally depart from this universe. They’re fighting against their neighbors, Universe 6! They’ll yell at me if I give away too many spoilers, so I’ll keep the rest a secret, but they’re chasing after giant Super Dragon Balls; I think things will unfold in a bright and simple way, that will be really fun and exciting!

Since it’s another universe, loads of new characters will turn up. I’ll do my best to draw the tons of character designs necessary, so I’m looking forward to this too.

You know, it suddenly occurs to me that somewhere along the line the Dragon Ball anime has become quite a huge story. Since I’m the guy who drew the thing, it’s a bit weird for me to say this, but when I first started out I never dreamed it would have a universe as a setting (laughs). Don’t worry though, it’s still going to be the same sort of easy-to-understand content as always. Please be sure to watch Dragon Ball Super on TV!
"Dragon Ball Super" Majin Buu arc'ın tam anlamıyla devamı olacak. Bir miktar savaş sonrası dönem ele alınacak, ardından yıkım tanrısı Beerus'un ortaya çıktığı "Battle of Gods" arc ile devam edecek ve Freeza'nın hayata döndüğü "Revival of 'F'" arc gelecek, tüm bunlardan sonra, nihayet bu evrenden ayrılacağımız yeni ve garip bir hikaye yazdım. 6. Evren'den olan komşularına karşı savaşacaklar! Eğer çok fazla spoiler verirsem bana kızarlar, o yüzden şimdilik gerisini sır olarak tutacağım, ama devasa Süper Ejder Topları'nın peşinden gideceklerini söyleyebilirim; olayların açık ve basit bir şekilde gün yüzüne çıkacağını düşünüyorum, gerçekten eğlenceli ve heyecan verici olacak!

Yeni bir evren olaya dahil olduğu için, pek çok yeni karakter ortaya çıkacak. Tüm bu karakterler için yeni dizaynlar oluşturmak konusunda elimden geleni yapacağım, bu konuya da özellikle dikkat ediyorum.

Biliyorsunuz, benim için biraz ani oldu ama bir noktada Dragon Ball animesi gerçekten muazzam bir hikayeye dönüştü. Yazar ben olduğum için, bunları söylemem biraz garip oluyor, ama hikaye ile ilgili düşünmeye başladığım sıralarda kurgu olarak evren bazında olacağını hayal etmemiştim (kahkahalar). Ama endişelenmeyin, her zamanki gibi anlaşılması kolay bir içerik yapısına sahip olacak. Lütfen Dragon Ball Super'i TV'de takip edin!

Kapanış hoş olmuş..
Aynen eskileri gösterdiği için güzeldi :D,openingte de SSG kısmı ve Goku ve Vegeta'nın ısiga yürüdüleri ksimi gorunce epey gaza geldim :D.

Bu bölüm slice of life tadindaydi gelecek bolumde öyle,Vegeta'nın başına komik şeyler gelecek :D.

Birde bazi arkadaslar DB karakterleri gezegenleri sadece çekirdeği yokederek yokedebilirler diyordu,onlari buraya alalim:

EDIT: Yabancı sitelerde onlarca sayfa yorum yazıyorlar burada 3 kişi yazmış :W

Son düzenleme:
Ulan Goku SSG modunda uzayda nefes alıyor konuşuyor ama su altında nefessiz kalıyor boğuluyor yahu hani saçma olur da bu kadar olmaz. :oleyo2:

Bir de bu seri canon ise yine bugda kalacak. Dbzde buudan 10 yıl sonrasını da göstererek bitirmişti. Oob çıkmıştı vs. Bu ise 6 ay sonrasıni anlatıyor. Ancak hayvan gibi güçleneceklerse 10 yil.sonrasını nasıl açıklayacak, 10 yıl sonrası 10 yil öncesine göre acayip zayıf kalacak.

Ulan Goku SSG modunda uzayda nefes alıyor konuşuyor ama su altında nefessiz kalıyor boğuluyor yahu hani saçma olur da bu kadar olmaz. :oleyo2:

Bir de bu seri canon ise yine bugda kalacak. Dbzde buudan 10 yıl sonrasını da göstererek bitirmişti. Oob çıkmıştı vs. Bu ise 6 ay sonrasıni anlatıyor. Ancak hayvan gibi güçleneceklerse 10 yil.sonrasını nasıl açıklayacak, 10 yıl sonrası 10 yil öncesine göre acayip zayıf kalacak.
DB serisi seni aşar Mahir. Sen Toriko falan oku.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık