Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşadığınız Paranormal Olaylar

Bu Konuda Düşünceleriniz Neler?

• Paranormal olaylar gerçek olabilir.

Kullanılan: 27 17.2%
  • Paranormal olaylar gerçektir.

Kullanılan: 23 14.6%
  • Hayır hiçbiri gerçek değil.

Kullanılan: 30 19.1%
  • Her şeyin bir açıklaması vardır.

Kullanılan: 38 24.2%
  • Bir şeyler olduğu kesin ama ne olduğunu bilmiyorum.

Kullanılan: 11 7.0%
  • Net bir fikrim yok.

Kullanılan: 12 7.6%
  • İlgilenmiyorum.

Kullanılan: 16 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    157
Dayımların evi üç katlı en alt katında iki tane yatak serdiler gece uyurken kalktım bir anda.Benim açım tam merdiven ile oda arasında kalan boşluğa bakmayı sağlıyor zaten karanlık beni korkutmaya yeter o an hayal gücüm korkuyla birleşip bana oyun oynamaya başladı.Orda böyle cin filmlerinde çıkan üstüne çarşaf atmış beyaz soluk tenli bi kadın gördüğümü sandım.Zaten hayvan gibi tırsıyorum bir anda "Git!" dedi birisi.İki üç kere falan daha duydum ondan sonra kesildi ses.Sanırım sabaha doğru altıma yapmıştım pek hatırlamıyorum :d

İyiki beklentiyi yüksek tutmuşum.Kesinlikle değdi :respect:
Sevindim. Sanırım yani. Sevinmek de biraz garip oldu şimdi. :flaugh:
Yıllar geçti ama yine şöyle okudum...
Ahahahahahaha. Bu gece de uyku yok sizeee. :hhh:
Aşırı heyecanla okudum .d

Kıyamam küçücük çocuğun başına neler gelebiliyor...
Çocukken bayağı çektim bu konuda ama şimdi tam tersi oldu. Hiçbir korkum vs. yok. İnanıyorum ama korkmuyorum. :gamyon:

Belki de babaannesi ışınlanmak için biberleri kullanmıştır. Baksana torununun kılığına girip, bir diğer torununun odasına bile gitmiş. Babaanne fenna çıktı
Bana babaya okkalı bir şey yedirmiş ya da içirmiş gibi gelmişti ama bu dediğin de mümkün evet.

Dayımların evi üç katlı en alt katında iki tane yatak serdiler gece uyurken kalktım bir anda.Benim açım tam merdiven ile oda arasında kalan boşluğa bakmayı sağlıyor zaten karanlık beni korkutmaya yeter o an hayal gücüm korkuyla birleşip bana oyun oynamaya başladı.Orda böyle cin filmlerinde çıkan üstüne çarşaf atmış beyaz soluk tenli bi kadın gördüğümü sandım.Zaten hayvan gibi tırsıyorum bir anda "Git!" dedi birisi.İki üç kere falan daha duydum ondan sonra kesildi ses.Sanırım sabaha doğru altıma yapmıştım pek hatırlamıyorum :d
Kusura bakma ama son cümlede gülme tuttu .d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık