Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşadığınız Paranormal Olaylar

Bu Konuda Düşünceleriniz Neler?

• Paranormal olaylar gerçek olabilir.

Kullanılan: 27 17.2%
  • Paranormal olaylar gerçektir.

Kullanılan: 23 14.6%
  • Hayır hiçbiri gerçek değil.

Kullanılan: 30 19.1%
  • Her şeyin bir açıklaması vardır.

Kullanılan: 38 24.2%
  • Bir şeyler olduğu kesin ama ne olduğunu bilmiyorum.

Kullanılan: 11 7.0%
  • Net bir fikrim yok.

Kullanılan: 12 7.6%
  • İlgilenmiyorum.

Kullanılan: 16 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    157
Anlatıyorum o zaman. Bundan 4 sene evvel falan önce, her gece kan ter içinde uyanıyorum sürekli kabus görüyorum. Kabuslarımda birinden kaçıyorum böyle yüzünü görmüyorum ama. Sağlıksal açıdan yolunda gitmeyen bir şeyler de var o sıralar bende, aylar boyunca süren bir şey. Doktora gittim falan bir sıkıntı yok, ilaç kullandım her şey yolunda gözüküyor. Kabuslarım devam ediyor falan. Annem en sonunda çaresiz bir şekilde tasavvufla ilgilenen bir tanıdığına danıştı, adam demiş ki kızın bir eşyası lazım. Annem götürdü, adam 3 4 saat uğraşmış (cinlerle savaşmış olabilir) ve sonunda demiş ki; yatağının iki yanında iki tane cin var. Her gece onlarla uyuyor. Sağ yanındaki kızına aşık, sol yanındaki de onu koruyor. Kötü bir niyetleri yok ama rüyasına girmesi ondan demiş. Konuştum onlarla şimdi falan demiş odadan çıktıktan sonra. Annem anlatıyor bana bunları, gülme krizine giriyorum yarılıyorum falan. Bu olaydan birkaç saat sonra bahsettiğim sağlık problemim düzeldi, sonrasındaki çook uzun bir süre de kabus falan görmedim. :/

Küçükken elektirik gitti ben bir tırstım. Geri geldi. Elektirik sobası çalışmaya başlarken sesler çıkarıyor tırstım abime yanaştım

-Abi soba neden ses çıkarıyor
-Yeni ısınıyor ondan

Elektirik tekrar gitti. Soba hala ses çıkarıyor

-Abi soba neden ses çıkarıyor
-Soğuyor ya ondan

Aradan epey zaman geçti. Soba tekrar ses çıkardı

-Abi neden ses çıakrıyor
-Ne bilim ulan bozuluyor heralde :hhh:

dedi. Ben de gülüp rahatlamıştım. : ))

@Wuma reisin kalemi konular bunlar aslında. O olsa neler anlatırdı kim bilir. Reis hangi fincan setinin daha iyi çektiğini bile biliyordur.

@Kagura yazını sabah okuyacağım silmeyi falan düşünürsen de yarın düşün.

Anlatıyorum o zaman. Bundan 4 sene evvel falan önce, her gece kan ter içinde uyanıyorum sürekli kabus görüyorum. Kabuslarımda birinden kaçıyorum böyle yüzünü görmüyorum ama. Sağlıksal açıdan yolunda gitmeyen bir şeyler de var o sıralar bende, aylar boyunca süren bir şey. Doktora gittim falan bir sıkıntı yok, ilaç kullandım her şey yolunda gözüküyor. Kabuslarım devam ediyor falan. Annem en sonunda çaresiz bir şekilde tasavvufla ilgilenen bir tanıdığına danıştı, adam demiş ki kızın bir eşyası lazım. Annem götürdü, adam 3 4 saat uğraşmış (cinlerle savaşmış olabilir) ve sonunda demiş ki; yatağının iki yanında iki tane cin var. Her gece onlarla uyuyor. Sağ yanındaki kızına aşık, sol yanındaki de onu koruyor. Kötü bir niyetleri yok ama rüyasına girmesi ondan demiş. Konuştum onlarla şimdi falan demiş odadan çıktıktan sonra. Annem anlatıyor bana bunları, gülme krizine giriyorum yarılıyorum falan. Bu olaydan birkaç saat sonra bahsettiğim sağlık problemim düzeldi, sonrasındaki çook uzun bir süre de kabus falan görmedim. :/
Keşke konuşmayı öğrenseydin. Neler yaptırılırdı onlara

Bu anlattığım klasik karabasan gibi ama karartı yerine abimi görmüştüm. Baya küçüktüm bu yaşandığında. Boğularak uyandım, o ara abimle aynı odada kalıyoruz ve yan tarafımda yatıyor. Nefes alamadan gözlerimi açtım. Yukarıya bir baktım tepemde abim, beni boğazlıyor. Ama yüzünde öyle çirkin bir gülümseme var ki. Hani animeler de karakter kafayı yiyip psikopatça güler ya heh o kıvamda bir gülümseme. Gülüyor ve beni öldürmeye çalışıyor. Ben debeleniyorum, o daha da zorluyor. Nasıl kurtuldum hatırlamıyorum ama gülüşü hala hatırlıyorum. Öyle bir ifadeyi abimin suratında hiç görmedim veya herhangi bir insanın suratında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık