Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    387
yamato bana hantal gözüktü biraz, hızlıdır ama hızı katakuri için yeterli mi görücez
Yamato’da atiklik değil de patlama hızı var gibi. Babası da öyle. Thunder bagua gibi tekniklerde hızlı gidiyor muhtemelen ama onların haricinde hantal dalıyordur önden. Belki meyvesi değiştirir. Kaido hibrit olunca kuyruk ve nefes teknikleriyle kapamıştı sanki o açığı.

yamato bana hantal gözüktü biraz, hızlıdır ama hızı katakuri için yeterli mi görücez
Meyvesiz hâliyle bir anda düşürmüştü Ulti'yi. Arkasından vuruyor tabii ama Oda bize onun bir anda olduğunu belli etti. Meyvesi de esneklik ve çeviklik üzerine gibi görünüyor üstüne, Zoanlar içerisinde en hıza yönelik meyvelerden biridir bence.

H.haki çarpışması açısından da siyah olması beyaz olması ne değiştirecek bunda daha fazla etki var demek için elimizde bir veri yok. Benim gördüğüm Dofi ile Luffy basit bir tekmeleyişiyle koca dağ boyunca etki çizilmiş.Siyah çizgiler de aynı şekilde uzun. Burdan birşey çıkmaz anlayacağın.
Oradan bir şey çıkmaz mı? Kaido&Yamato sahnesine Oda'nın bir tek parantez içine 'Anlamayanlar için not; bu bir h.haki çarpışmasıdır' yazmadığı kalmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık