Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    387
Ulti-çan Lufi ile bildiğin kafa kafaya savaşıyordu ama Yamato Ulti-çan'a tek attı. Sonra Ulti-çan ayağa kalktı ancak Nami/Usopp kovalayacak seviyelere düştü. Linlin bu düşmüş Ulti-çan'a tek attı ama tam atamadı, işini Nami bitirmek zorunda kaldı. Bu denklemlere bakarsak Yamato yonkou seviyesinde bile derdim ama babamı yenenem dedi. Bilemiyorum, belki de yorgun olduğu için öyle dedi. Ama en kötü ihtimal Oden seviyesi.
Konu ne kadar güçlü olduğu değil, belli ki kalburüstü ciddi bir güce sahip. Belirli bir aralık için net bir sonuca varmak mümkün değil, Yamato' da tam olarak bu bahsettiğim aralıkta, bu yüzden anlamsız buluyorum.

Mesela bir sağ kolu alt eden Luffy, Wano'ya gelip Kaido'dan bildiğin tek yedi. E ne oldu, sağ koldan sonra amiral geliyordu. E amiral de imparatora eşitti.

Luffy kral haki kullanımını öğrenmese Kaido karşısında yine hiç bir şekilde varlık gösteremeyecekti. Bildiğimiz kadarıyla Yamato da bu gücü kullanamıyor. Ne kadar şansı olabilir ki? Yamato'nun Kaido karşısında varlık göstetebilmesi acak hikayedeki rolü itibarıyla olur, kınlarda gördüğümüz üzre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık