Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'da Fatihin Hakisi var mıdır?

Yamato'da Kralların Hakisi?

• Kullanılan toplam oy
    123
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elbette var. Kaido h. haki sahiplerini sindirip kendi safına katma saplantısına sahip, çünkü h. hakisi olan biricik kızı hiçbir sözünü dinlemiyor. Yamato Kaido'nun biricik evladı ve Kozuki Oden'in mirasını sırtlanmış biri. Ayrıca gelecekte One Piece evreninin zirve ismi olacak olan Kozuki Momonosuke'nin de koruyucu meleği. Her anlamda zirveye oynayan bir karakter ve bu yüzden h. haki sahibi olmasına kesin gözle bakıyorum.

Elbette var. Kaido h. haki sahiplerini sindirip kendi safına katma saplantısına sahip, çünkü h. hakisi olan biricik kızı hiçbir sözünü dinlemiyor. Yamato Kaido'nun biricik evladı ve Kozuki Oden'in mirasını sırtlanmış biri. Ayrıca gelecekte One Piece evreninin zirve ismi olacak olan Kozuki Momonosuke'nin de koruyucu meleği. Her anlamda zirveye oynayan bir karakter ve bu yüzden h. haki sahibi olmasına kesin gözle bakıyorum.
Kusura bakma ama o kısımı Tama çoktan aldı.

Yamato'yu severim. Ancak ben Kral Hakiyi özgür ruhlu, iradeli ve "özgün" bireylerde ortaya çıkan bir güç gibi görüyorum. Mesela benim hatırladığım kadarıyla kral hakisi olan hiç kimse böyle "Ben şu adama dönüştüm, ben bu adamın kopyası oldum." Şeklinde konuşmuyordu. O yüzden pek olası bulmuyorum.

Kaidonun cocugu oldugundan cikmasi sacma olmaz ama potansiyeli olsa bile kullanamasin lutfen. Ayaga dustu haosoku keske bazi denizciler yonkolar ve luffy ile kisitlansaydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık