Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'da Fatihin Hakisi var mıdır?

Yamato'da Kralların Hakisi?

• Kullanılan toplam oy
    123
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlıktan da anlaşılacağı gibi soru gayet açık. Forumun genel görüşünü görelim bari.
Haoshokunun, çalışarak kazanılamayacağını, kişilere doğuştan gelen bir yetenek olduğunu ve oldukça nadir bir güç olduğunu biliyoruz. Marienford'da Luffy'e verilen tepkilerden Haoshoku sahiplerinin tehtit olarak görüldüğü de bize gösterildi.​
Seride bilgi verilmese de bazı ebeveyn ve çocuklarında bulunduğunu da gördük.(Roger-Ace, Linlin-Katakuri). İstemsizce aklıma "Kaido'da olduğuna göre Yamato'da da olabilir mi?" sorusu takıldı. Yamato'nun kişiliğine ve seride şuana kadar sunulma şekline göre Yamato bir kralın niteliklerine sahip midir? Yoksa kişiliği buna uygun değil mi?​
Kendi görüşüme gelirsek bence yok. Başka bir kişinin dilek ve isteklerini gerçekleştirmeye çalışan birinde böyle bir gücün çıkacağını düşünmüyorum. Üstelik Haoshoku bana şuana kadar daha liderlik vasfına uyan bir güç gibi gözüktü ancak Yamato; kendisi yönetmekten ve kontrol etmekten çok yardımcı olan, arka çıkan bir kişiliğe sahip. Fanlık ayrı, mantık ayrı ne yazık ki Yamatocuğum...
Yamuk kafalı dedede olan şeye sahip olmak Yamato için olasılık dışı olmasa gerek. :bilmem:

Shanks'tır, Mihawk'tır, hükümetten X kodomandır bunlardan bahsetmiyorum. Yamato gibi serinin içine fırlatılmış, yancı karakterlerden bahsediyorum.
Yamatonun Zorodan güçlü çıkmasının Zoroya hiçbir sorunu yok. Başka bir karakterin güçlü olması diğer karakteri etkilemiyor. Üstelik Yamato kılıççı bile değil. Alakası yok. O yancı karakter ne yazık ki Zorodan daha güçlü olma olasılığı olan biri. Olasılık diyorum. İster kabul et ister reddet. Zaten arcın ortalarında 2miz de göreceğiz. Sadece neden Zoro tek başına zirvede olmak zorundaymış gibi bir görüşünün olduğunu anlamıyorum.

Yamuk kafalı dedenin de geçmişinde liderlik vardı ama Yamatoda böyle bir durum yok. Kişiliği buna pek uygun gibi gelmiyor bana ama bakalım görücez.
İyi de o liderlik pozisyonunu Sai'ye kaptırdı. Çünkü onlarda liderlik hakiden değil ırsi olarak gelişmiş olan savaş organının gücünden alıyor.
Dede, kendinden önceki ile kafasını tokuşturmuş, kazanmış ve lider olmuş.
Sonra Sai ile tokuşturdu. Sai kazandı, lider Sai oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık