Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato Tayfaya Gelir mi?

Sizce katılır mı?

• Kullanılan toplam oy
    394
Luffy’nin de zoro’nun da potansiyellerini göremememiz mümkün. Yaşları çok genç ve manga bitecek yakında. Kaido ve mihawk ligi bitirebilirler mangayı.
Şu anda bile dünyanın en güçlü yaratığıyla savaşıyor. Bundan sonra 2 savaşı olur desek, biri BB diğeri Im olsa zaten zirve isim olabilecek demektir. Seviyesi aynı kalmayacak sonuçta.

Shanks'ın tayfayı devirirler işte. Hatta muhtemelen şu an onları tokatlıyorlardır. :D Bence güzel bir kanıt. En azından, Kaido tayfasını yenmekten daha güzel bir kanıt.
Öyle olsa bile bir şeyler eksik sevgili Finiks. Yani baktığın zaman ikisi de mercimek çorbası ama birinin içine pattes atmayı unutmuşlar. Eksik, datsızzzzz.

Şu anda bile dünyanın en güçlü yaratığıyla savaşıyor. Bundan sonra 2 savaşı olur desek, biri BB diğeri Im olsa zaten zirve isim olabilecek demektir. Seviyesi aynı kalmayacak sonuçta.
Manga bitince “tamam ben bu saatten sonra güçlenmem” demedikleri sürece potansiyellerine ulaştıklarını bilemeyiz ki?

Yani zoro sıralamada mihawk’ın bi tık üstüne koyuluyor da duracak mı adam orda? Önünde 15-20 yıl var.

Luffy de aynı. O zaten mangadaki son dövüşünü bile kesin 5 turda kazanacak. Manga bitince ilerde o seviyeye çıkacak deriz işte. Şuan kaido indirecek ama sıfırdan adamı tek indirecek seviyeye ne zaman çıkacak bilmiyoruz mesela.

Manga bitince “tamam ben bu saatten sonra güçlenmem” demedikleri sürece potansiyellerine ulaştıklarını bilemeyiz ki?

Yani zoro sıralamada mihawk’ın bi tık üstüne koyuluyor da duracak mı adam orda? Önünde 15-20 yıl var.

Luffy de aynı. O zaten mangadaki son dövüşünü bile kesin 5 turda kazanacak. Manga bitince ilerde o seviyeye çıkacak deriz işte. Şuan kaido indirecek ama sıfırdan adamı tek indirecek seviyeye ne zaman çıkacak bilmiyoruz mesela.
Bana göre seri sonunda aşağı yukarı zirve olur. Sonra Luffy ölür mü kalır mı bilemiyorum bildiğin gibi ömründen en azından 10-15 senesini verdi.

Kaido savaşında bana göre Kaido yorulduysa Luffy de yoruldu. 5dk yemek yedi diye zirvesinde değil yani. Kazanırsa en kötü ihtimal Kaido'ya çok yakın güçtedir derim.

Zamanında katılmaz oyunu işaretlemişim de herhalde, Momonosuke'yi kurtardığında sinirlendiğimden katılmaz dedim.
Şu rezil arc'taki 2-3 güzel şeyden biri Yamato karakteri. Luffy ile kafaları da uyuşuyor. Umarım katılır. Güç dengesini, seri içi dinamikleri bozar diyenlere tepkim ektedir.

hehehehe kaldı mı öyle şeyler?

Şimdiki halini kesin geçer de yamato güçlenmeye devam ederse zor harbiden. Jimbe gibi monster trio geçene kadar yerinde sayacak büyük ihtimalle.
Niye öyle bir şey olsun ki, illa da Zoro ve Sanji'nin daha güçlü olması mı gerekiyor? Yamato'nun, Kaido karşısındaki performansı ortada yani daha güçlü rakiplerle karşılaştıkça güçlenme olayı sadece tayfa üyelerini kapsamıyorsa Yamato'nun bu dövüşle birlikte gücü artmış olmalı ve muhtemelen Ateş Yokai'siyle mücadele sonrası da gelişimi devam edecek.

Niye öyle bir şey olsun ki, illa da Zoro ve Sanji'nin daha güçlü olması mı gerekiyor? Yamato'nun, Kaido karşısındaki performansı ortada yani daha güçlü rakiplerle karşılaştıkça güçlenme olayı sadece tayfa üyelerini kapsamıyorsa Yamato'nun bu dövüşle birlikte gücü artmış olmalı ve muhtemelen Ateş Yokai'siyle mücadele sonrası da gelişimi devam edecek.
Sanji daha güçlü olmayacak zaten büyük ihtimalle.

Yerinde saymaz da gökyüzünü yarabilenler arasına çıkmaz gibi geliyor bana. Oden seviyesine çıkar kalır orda diye düşünüyorum. Eğer daha da güçlenirse evrenin tepesine çıkacak kız.
Gök yaracak seviyeye gelir şu anda Big Mom'un gençliği kıvamında takılıyor böyle gelişmeye devam ederse yakında gök yaracak seviyeyi görür. Yeni çağın Yonkou'larını barındırıyor Tousand Sunny. Rocks Korsanları'nı geride bırakacak Hasır Şapka Korsanları.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık