Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato Tayfaya Gelir mi?

Sizce katılır mı?

• Kullanılan toplam oy
    394
Niye öyle bir şey olsun ki, illa da Zoro ve Sanji'nin daha güçlü olması mı gerekiyor? Yamato'nun, Kaido karşısındaki performansı ortada yani daha güçlü rakiplerle karşılaştıkça güçlenme olayı sadece tayfa üyelerini kapsamıyorsa Yamato'nun bu dövüşle birlikte gücü artmış olmalı ve muhtemelen Ateş Yokai'siyle mücadele sonrası da gelişimi devam edecek.
Ben illa şart mı dedim? Yamato güçlenirse zoro’nun yakalaması zor dedim.

Mangaka kolay kolay zoro’dan net güçlü birini tayfaya almaz. Fanları da biliyorsun. Misafir bile olsa zoro karakterine ters olacak. Geçebilmesi için de yamato’nun biraz sabit kalması şart.

Yamato'nun tayfaya katılacağına dair iki tane inceleme var bunları bir okuyun derim, ingilizce sayfalar ama çeviri sağolsun.

Bir de bu var.

Ben illa şart mı dedim? Yamato güçlenirse zoro’nun yakalaması zor dedim.

Mangaka kolay kolay zoro’dan net güçlü birini tayfaya almaz. Fanları da biliyorsun. Misafir bile olsa zoro karakterine ters olacak. Geçebilmesi için de yamato’nun biraz sabit kalması şart.
Zaten bu arc Oda uçtu herkese über süper Power up'lar verdi. Bu Power up'lar bir düşmana uğramıyor.

Luffy, Law, Kid, Zoro, Sanji, Nami, Robin, Chopper hepsi de gayet iyi bir hale gelmişler. Chopper'in gücü zaten çok iyiydi 3 dakikadan, 30 dakikaya çıktı.

Bu arc olmaz sonraki arc ya da daha sonraki arc olur ama sonunda Zoro ve Sanji geçer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık