Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yamato İddiaları

Yamato Bizimkiler ile Gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    309
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eyvallah hocam. :) Mihawk banı açmasa Psg yolcusu oluyormuşuz.

Valla Montana ve Invi varken çok iddialı bir seçim ama Montana ve Invi benden daha uyumlu bir ikili yazma tarzları da benzer. Milli takım heryerde birlikte oynuyorlar. Ben biraz daha şahsıma münasırım tek başıma yardırır karşımdakileri ipe dizerim ;)
Sen bakma Montana’ya Luffy fanı oldun diye seni dışlar ama zamanında Luffy fanlığında en önde bayrak sallayandı Alpamis’in önünde :D O önce kendi kirli çamaşırlarını temizlesin sonra genç fidanları budamaya kalksın xD Shanks gibi gelirim böyle aniden. :) Sende Mbappe ışığı var daha gençsin Montana arap kulüplerinde oynayacak performansa düştü parayı bastırana lobi yapıyor.

Nereye gidiyon yav cezanı çek öyle git :of:
Ben iddialar için geldim ama banlı iddia süresi geçse haksızlık olurdu sizi görmüş oldum işte. Tekrar gidicem.. doğum günüme kadar buradayım 18inde tekrar gidiyorum.

Sen bakma Montana’ya Luffy fanı oldun diye seni dışlar ama zamanında Luffy fanlığında en önde bayrak sallayandı Alpamis’in önünde :D O önce kendi kirli çamaşırlarını temizlesin sonra genç fidanları budamaya kalksın xD Shanks gibi gelirim böyle aniden. :) Sende Mbappe ışığı var daha gençsin Montana arap kulüplerinde oynayacak performansa düştü parayı bastırana lobi yapıyor.
@Montana neler duyuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık