Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Westworld (2016-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 4 80.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Şimdi Ford reyiz hatıralarını veya belleğini Meave'mi yüklemiş.Meav'in diğer robotları kontrol etme gücü oradanmı geliyor ?
Kendisi beşiğin içindeydi diye düşünebilirsin. Bu sayede diğer robotlara geçip kontrol edebiliyordu arada. Orası robotların hikayeleri,kuracakları cümlelerin çıktığı yer olarak düşünebilirsin.Şimdi bernarda geçti beşiği salıp tüm sistemi kontrol altına aldı delos şirketi. Farklı bir amaca doğru ilerlemekte şuan. Kendinin ayrı bir robot içinde yaşaması mümkün değil ve james delos'a olan olayların aynısının başına geleceğini söylüyor. Bir süre sonra bozulurum diyor bölüm içinde kaçırdıysan.

Meave'de kendini tekrar yaptırdıktan sonra phoenix'e yöneticilerde ki gibi diğer robotları yönetme yetkisi koydurtmuştu. Orada öyle ekstra bir şey yok sadece kendi düzenlerinde giden robotlarda iş görüyor bu bölümde gördüğün gibi.William'ı başta vurmadı meave yönlendirmesine rağmen ismi aklıma gelmedi şimdi.

şu an geçmişten geleceğe doğru geldiği zamanda ford’un zihin olarak yaşadığı görülüyo ama sadece bernard’ın zihninde mi yoksa kendisini programda data olarak mı bilemiyorum

Bu bölümde William reyiz ölecek sanıp epey uyuz oldum. Saplantılı ve arayış içinde olması favori karakterim yapıyor kendisini. Uğruna hayatını mahvettiği saplantısı sonunda onu bir yere ulatıracak mı bakalım..

Westworld beni bir bölümde zilyon defa "neden neden" çığlığı attırdın ve hiç güzel olmayan şekli ile.

1-Önce MIB yani William'ın öldürülmesine ramak kala gelip kurtarmaları ile başladı. (Bu yine 1 tık tamam bir durum)
2- Sığır askerlerin robotların üzerine silahları ile kurşun yağdırması gerekirken koşmaları, dipçik atmaya çalışmaları ile saçma sapan durumlar olması
3- O sığır herifin azıcık da burama seks birazcık da burama seks mantığı ile kızın dibine girip her yeri havaya uçurmasına olanak sağlaması
4- Askerlerin başı olacak adamın Teddye "öldürdüm seni madafaka" çekene kadar kurşunu kafasına sıkmaması
5- En başta olmasa da herkes vurulmaya başlandığında kafayı kesip içindekini alıp kaçabilecekken Hale'in öyle bir şey yapmayıp kopyalatmayı diretmesi
6- Dolores, Hale'in kafasını kesecekken silah sesini duyup durması ardından tekrar kafasını kesecekken babasının "cınım yıvrım" diye o anda olaya dahil olması

İlk sezonda da saçma sapan işler oluyordu ama göze çok batmıyordu hadi neyse deyip geçiyordum ama 1 bölümde bu kadar saçmalığa da pes dedirtti. Westworld sen böyle saçma hareketler yapacak dizi miydin?

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık