Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Westworld (2016-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 4 80.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Ford geri dönmedi, Bernard geçmişi görüyor. Muhtemelen Arnold'un kopyası diye Bernard'ı üretip Westworld'e ilk getirdiği zaman. Yani şu anki olaylardan 10-15 yıl öncesi.
Tabi hepsi bir yana, Bernard cidden Arnold'un bilincini aşıyor olabilir. Şu an onu geri kazanıyor sanırım. Geçmişi hatırlayarak, yaşadıkları üzerine düşünerek vesaire. William'ın yapmaya çalıştığı gibi ani değil yavaş bir geçişle bilinç aktarımına çalışmış olabilir Ford.

Meave hala dizinin en kötü yanı ve ben hala bir açıklama bekliyorum. Gereksiz yere bu kadar güçlenmesi ve buralara kadar ilerlemiş olmasının normal izahı yok. Samuraylarla da gereksiz duygusallık kasıldı.

Yine zamanlar karma karışık hikayede. Kim ne zaman nerede kesin değil. Bernard ve şu kadının olduğu zaman en ileride olanı sanırım. En geride olanı ise William ve kızının. Dolores ve Hale'in zamanı ortalar.
İlk bölümde gösterilen Bernard ise güncel zamanda olsa gerek.

Bir saniye bile olsa Hopkins'i görmek çok güzel.
Bence direk şu karşı koyan yazılım fordun bilincine sahip.Aynadan görmemizin sebebi de o.Bernard beşikte karşı koyanın ne olduğunu öğrenmeye çalışıyordu.

O robotların fordun ağzından konuşmasına da mantıklı bir açıklama olur.

Bence direk şu karşı koyan yazılım fordun bilincine sahip.Aynadan görmemizin sebebi de o.Bernard beşikte karşı koyanın ne olduğunu öğrenmeye çalışıyordu.

O robotların fordun ağzından konuşmasına da mantıklı bir açıklama olur.
gayet mantıklı zaten makineye bağlanma amacı o yazılımı bulmak onun içinde geçmişi yokluyo sanırım

İlk sezondan sonra hem ilgi çekiciliğini yitirmiş bir şekilde döndü hem de ağırlaştı ama yine de bazı detayları hoş. Film kalitesinde bir de. :oleyo: Yok yav. Uydurdum şimdi. Akşamları yapacak bir şeyim olmuyor zaten; gün içinde de bolca sıkılıyorum. Bir pazartesi bir bölüm izleyem ne olacak? :(
O ne öyle.İstemem yan cebime koy hesabı :) Şu an var olan diziler içerisinde kaliteli ender yapımlardan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık