Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Zoro'nun Geleceği Seviye

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Zoro gerçekten burada çok gelişecek bence. Daha 2y sonra ki seviyesini bile bilmiyoruz. Wcı’ya gitmedi mesela. Eğer gitseydi muhtemelen Smothie ile dövüşecekti. Sonrada wano da yine çok fena gelişecekti. O yüzden Oda direk Wano’ya sakladı Zoro’yu. Çünkü Wano kılıç cenneti. Yani bir kılıç ustası için nimet. Bu adam buranın ekmeğini takır takır yiyecek. Yeni bir kılıç, ateşi belki de diğer elementleri de kesebilme, kara kılıç(bu biraz uzun vadeli bir olay olacak sanırım), Mihawk’ın eğitimde anlatmamasının imkanı olmadığı gözlem haki, içinde ki lanet-şeytan artık her neyse onu daha iyi anlaması ve kontrol etmesi ve bunu p.up olarak söylemiyorum bence zaten var ama şimdi göreceğiz H.haki. Bu dediklerimin hiçbirinin saçma olmadığını düşünüyorum. O yüzden Zoro buradan çok fena bir şekilde ayrılacak. Sonuçta mantıken bu adam seri sonu; gelmiş geçmiş en güçlü kılıç ustası olacak bırakında alsın başını gitsin bir zahmet.

Her zaman söylüyorum, Luffy ve Zoro gelişim açısından zaten her şeyi yapabilecek adamlar. Yani sadece olayı anlamaları gerek. Mesela her kılıç kara olabilir diyor. Ama işte anlasalar bile herkes yapamıyor çünkü potansiyel yok. Ama Zoro daha şimdiden öğreniyor ve yapacak hatta büyük ihtimal 3 kılıcı da yapacak çünkü içinde başından beri o potansiyel vardı sadece anlaması lazımdı. Aynı şekilde Luffy de öyle. Geleceği görebilecek potansiyeli vardı ama anlaması lazımdı. O yüzden bir Fb yetti çünkü olayı çözdü. Bu haki ve güç dediğimiz şeyde olay böyle işliyor. İçlerinde o seviyenin potansiyeli var ama olaylara hakim değiller.

Zoro gerçekten burada çok gelişecek bence. Daha 2y sonra ki seviyesini bile bilmiyoruz. Wcı’ya gitmedi mesela. Eğer gitseydi muhtemelen Smothie ile dövüşecekti. Sonrada wano da yine çok fena gelişecekti. O yüzden Oda direk Wano’ya sakladı Zoro’yu. Çünkü Wano kılıç cenneti. Yani bir kılıç ustası için nimet. Bu adam buranın ekmeğini takır takır yiyecek. Yeni bir kılıç, ateşi belki de diğer elementleri de kesebilme, kara kılıç, Mihawk’ın eğitimde anlatmamasının imkanı olmadığı gözlem haki, içinde ki lanet-şeytan artık her neyse onu daha iyi anlaması ve kontrol etmesi ve bunu p.up olarak söylemiyorum bence zaten var ama şimdi göreceğiz H.haki. Bu dediklerimin hiçbirinin saçma olmadığını düşünüyorum. O yüzden Zoro buradan çok fena bir şekilde ayrılacak. Sonuçta mantıken bu adam seri sonu; gelmiş geçmiş en güçlü kılıç ustası olacak bırakında alsın başını gitsin bir zahmet.

Her zaman söylüyorum, Luffy ve Zoro gelişim açısından zaten her şeyi yapabilecek adamlar. Yani sadece olayı anlamaları gerek. Mesela her kılıç kara olabilir diyor. Ama işte anlasalar bile herkes yapamıyor çünkü potansiyel yok. Ama Zoro daha şimdiden öğreniyor ve yapacak çünkü içinde başından beri o potansiyel vardı sadece anlaması lazımdı. Aynı şekilde Luffy de öyle. Geleceği görebilecek potansiyeli vardı ama anlaması lazımdı. O yüzden bir Fb yetti çünkü olayı çözdü. Bu haki ve güç dediğimiz şeyde olay böyle işliyor. İçlerinde o seviyenin potansiyeli var ama olaylara hakim değiller.
Zoro Wano sonu Haki'de luffy seviyesine ulaşır mı? Veya geleceği gorebilir mi zoro?

Ben Jack’i alacağını pek düşünmüyorum açıkçası. En fazla denktir bence. Luffy Crackerdan önce Doffy ile kapışıyor Zoro daha Doffy dengi biriyle savaşamadı.
Luffy alacağı power upla King ile Kaido arasında amiral gücünde ya da üstünde yer alacaktır. Tabii kendi kafamdaki güç dengesine göre. Onun sağ kolu olan Zoro hem de Wano gibi bir yerde, hemde sadece Luffy-Zoro için değil tüm tayfa için önem arzeden bir arcta Jack'i alacaktır bence.

Zoro Wano sonu Haki'de luffy seviyesine ulaşır mı? Veya geleceği gorebilir mi zoro?
Mihawk’ın b.haki ve k.hakisini az çok anladık bence baya sağlam. Yani bu adamın Zoro’ya k.hakiyi anlatmamasının imkanı yok. O yüzdeb zor bir dövüşte bir p.up alabilir gözlemde çünkü bir dövüşçü için bunlar çok önemli. Geleceği de görebilir ama Oda aynısını yapmaz belki de o yüzden farklı bir kullanım görebiliriz Zoro da.

Zoro gerçekten burada çok gelişecek bence. Daha 2y sonra ki seviyesini bile bilmiyoruz. Wcı’ya gitmedi mesela. Eğer gitseydi muhtemelen Smothie ile dövüşecekti. Sonrada wano da yine çok fena gelişecekti. O yüzden Oda direk Wano’ya sakladı Zoro’yu. Çünkü Wano kılıç cenneti. Yani bir kılıç ustası için nimet. Bu adam buranın ekmeğini takır takır yiyecek. Yeni bir kılıç, ateşi belki de diğer elementleri de kesebilme, kara kılıç(bu biraz uzun vadeli bir olay olacak sanırım), Mihawk’ın eğitimde anlatmamasının imkanı olmadığı gözlem haki, içinde ki lanet-şeytan artık her neyse onu daha iyi anlaması ve kontrol etmesi ve bunu p.up olarak söylemiyorum bence zaten var ama şimdi göreceğiz H.haki. Bu dediklerimin hiçbirinin saçma olmadığını düşünüyorum. O yüzden Zoro buradan çok fena bir şekilde ayrılacak. Sonuçta mantıken bu adam seri sonu; gelmiş geçmiş en güçlü kılıç ustası olacak bırakında alsın başını gitsin bir zahmet.

Her zaman söylüyorum, Luffy ve Zoro gelişim açısından zaten her şeyi yapabilecek adamlar. Yani sadece olayı anlamaları gerek. Mesela her kılıç kara olabilir diyor. Ama işte anlasalar bile herkes yapamıyor çünkü potansiyel yok. Ama Zoro daha şimdiden öğreniyor ve yapacak hatta büyük ihtimal 3 kılıcı da yapacak çünkü içinde başından beri o potansiyel vardı sadece anlaması lazımdı. Aynı şekilde Luffy de öyle. Geleceği görebilecek potansiyeli vardı ama anlaması lazımdı. O yüzden bir Fb yetti çünkü olayı çözdü. Bu haki ve güç dediğimiz şeyde olay böyle işliyor. İçlerinde o seviyenin potansiyeli var ama olaylara hakim değiller.
:(

Neden böyle yaptın ki? :D Smothie çok arkada kaldı arc da. Bende bunun sebebi olarak böyle düşündüm. Çünkü Luffy 1. Adamı alırken Zoro 2.’yi alıyor genelde. Şimdi Katadan Sonra ki kişi kim? Yani bence çok mantıksız da değil.
Hacım wcı farklı bir arctı yalnız. Mesela bu arcta değil Zoro ya da Sanji; Nami bile biriyle dövüşür. Ama o arc kaçış üzerine kurulu bir arc. Wano, Enies lobby ve Alabasta gibi bir arc ama WCI daha çok Thriller Bark gibi bir arctı. O yüzden Zoro da gelse dövüşmezdi. Olayın Sanji, Brook ya da Nami ile alakası yok.

Öte yandan Zoro Smoothie kadar güçlü birisi değil. Jack kadar da değil (arc sonu hariç) ama bunu çok konuştuk ve buna yakında bir cevap alacağız gibi. O yüzden bu meseleye girmiyorum.

Mihawk’ın b.haki ve k.hakisini az çok anladık bence baya sağlam. Yani bu adamın Zoro’ya k.hakiyi anlatmamasının imkanı yok. O yüzdeb zor bir dövüşte bir p.up alabilir gözlemde çünkü bir dövüşçü için bunlar çok önemli. Geleceği de görebilir ama Oda aynısını yapmaz belki de o yüzden farklı bir kullanım görebiliriz Zoro da.
Peki suan Katı Silahlanma Haki'sinde Luffy'e denk midir?

Hacım wcı farklı bir arctı yalnız. Mesela bu arcta değil Zoro ya da Sanji; Nami bile biriyle dövüşür. Ama o arc kaçış üzerine kurulu bir arc. Wano, Enies lobby ve Alabasta gibi bir arc ama WCI daha çok Thriller Bark gibi bir arctı. O yüzden Zoro da gelse dövüşmezdi. Olayın Sanji, Brook ya da Nami ile alakası yok.

Öte yandan Zoro Smoothie kadar güçlü birisi değil. Jack kadar da değil (arc sonu hariç) ama bunu çok konuştuk ve buna yakında bir cevap alacağız gibi. O yüzden bu meseleye girmiyorum.
Peki kaçış için gitmeleri ile Smothienin bu kadar arkada kalması ne alaka? Sonuçta mekanları basılmış böyle biri neden bu kadar arkada kaldı? Neden herkes bu arc dan sonra Smothiye vasıfsız dedi? Çünkü gereksiz şekilde geri planda kaldı. Bende diyorum ki Zoro gelseydi arkada kalmayacakti ve dövüşeceklerdi.

Zoro’nun ne kadar güçlü olup olmadığını göreceğiz dediğin gibi ama üzüleceksin bence hatta ban da yiyebilirsin :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık