Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonrası Tahminleriniz

Bence gereği yok. Chopper ve Nami'nin öyle güçlü olmasının gerekli olduğunu düşünmüyorum. Tayfada yeterince dövüşçü var ki Jinbei ve sulong formuyla Carrot eklenecek onlara.

Roger tayfasında da Buggy vardı mesela. Veya Crocus. Chopper'in çok farkı yok.

Ha bak Usopp'u da Chopper ve Nami ile aynı kategoriye koyabilirdim ama taa Jaya arcında BBP üçüncü komutan Van Augur ile eşleşti ve potansiyeli babası sebebiyle çok daha fazla.
Chopper'da doc Q ile eşleşmedi mi? Bence hiluluk'un oglu cikacak o adam. Cunku yasi genc

Eger seri bitişe doğru bir ivme kazandıysa Denizciler ve Hükümet ile ilgili birşeyler olacak Elbaf'tan önce. Böylece bitime yakın yavaş yavaş denizciler için savaşın altyapısı hazırlanacak bence.

MuzluYulafEzmesi

Belki tayfa değerlenir . Şu an Yan Karakterler > Tayfa Çünkü .

Hasır Şapkaların aranıyor ilanları uçacak. Kaido kesin ölecek. Carrot tayfaya katılacak.

Bon Clay ölmediyse o da tayfaya katılabilir çünkü Orochi'nin yanındaki yaşlı Kurozumi'nin meyvesinin Bon Clay'in meyvesi çıkması şaşırtıcı. Sanki kader tersine dönecek o zaman Orochi ve Kaido'nun lehine olan Bartolomeo ve Bon Clay'in meyvesi bu sefer aleyhine olacak. 969. Sayıda ayrıca Bon Clay ile Bartolomeo'nun meyvesinin yanı sıra Gecko Moria ile yapılan savaşa da yer verildi bu savaşta Moriah her şeyini kaybediyordu sanki bize mesaj veriyor tarih tekerrür edecek bu sefer rüzgar 9 Kın, Hasır Şapkalar ve Moriahın lehine esecek.

Hasır Şapkalar Shanks ile karşılaşacaklar ve Shanks Luffy'ye Haoshoku No Haki konusunda yardımcı olacak. Enel yine ortaya çıkacak. Gorosei'nin bir çok yere saldırı yaptığı bilgisi gelecek ve bizimkilere saldıracaklar. Kılıçlı üye İle Zoro kapışacak ve Zoro onun kılıcı olan Shodai Kitetsu'yu alacak. Zaten kılıcın rengi (yeşil) bile Zoro'nun kılıcıyım diye bağırıyor. Sanji'nin Germa 66 techizatı yenilenecek ve Germa 66 ya da Vinsmoke'lere benzemeyecek güzel bir kostüm - kamuflaj olacak. Vivi'nin babası ölecek, Vivi esir düşecek. Luffy Wano'da uyanışı, Wano sonrası Gear 5 nihai modunu açacak.

Teach en güçlü Logia, Paramecia ile birlikte en güçlü Zoan olan Kaido'nun meyvesini de alacak. Luffy ve Coby, Teach ile kapışacak. Teach'in geçmişi anlatılacak ve Teach'e birçok kişi hak verecek. Son savaşta Teach Luffy'nin yanında savaşacak. Japon animelerinde yin ve yang, karanlık ve aydınlığın zıtlığı bir kenara bırakıp beraberliği anlatılır.

Haki denilen olay seriye sonradan yedirildiği için oluyor bu. Bir de yazar gevşek davrandı zaman atlaması sonrası çok uzattı. Ardından birden bire hızlandınca böyle bir durum oluştu.

Cracker mi? Teach tayfası ile olan karşılaşmalarında Burgess'i döver öyleyse artık :oops:
Bence burgesın rakibi franky

Tarihten gidersek Wano dünyaya açılacak ve kılıç kullanımı yasaklanacak.Modern bir toplum olacaklar.Kılık kıyafatta değişir moderen olur toplum.
Yeni shogun vekaleten Kinemon olur.
Kaido denizcilerin eline düşer (Sonra kaçar muhtemelen)
Vegapunk’un yeni silahlarını görürüz.
Wb’nin veledi güzel bir sopa yer Marco’dan
Savaş sırasında ve sonunda ne olacağını hiç kestiremiyorum onun dışında

1. takım kaptanı olması gücünden değil güvenden kaynaklı muhtemelen.
Bütün Yonkouların 1. Kaptanı hem en güvendiği hem de en güçlü olanıdır. Mesela Shiryuu'dan önce grupta 5 kişilerdi ama Shiryuu'yu ikinci takım kaptanlığına atadı. Gücünü biliyorsa 1. Takım kaptanı yapması gerekirdi. Bütün korsanların en güvendiği yancısı en güçlü adamıdır. Karasakal'ın gemisinde de bu istisnayı bozacaklarını sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık