Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonrası Tahminleriniz

Luffy tam anlamıyla Yonkou olacak.
Tayfadaki herkesin ödülü 300m'u aşacak.
Brook güzel bir kılıç alıcak.
Robin b. Haki açacak
Kinemon wano'nun başına geçecek

Chopper hariç de!!!!
Chopper da açsın. Karşılarına bir logia çıkınca çaresiz kalmasınlar sonra. Tayfa zaten hepi topu 9 kişi. Çekirdek tayfa yani. Hepsinde haki olması tuhaf olmaz.
Gercekten ya. Seri bitecek 5 yila, bunlar olacak yonkou tayfasi hala haki acan yok. Bence timeskip sonrasi tayfanin yarisinda olmaliydi ki wano sonrasi herkes'de olsun
2 yıllık eğitimden sonra hepsinde olmalıydı. Yeni Dünya'ya gireceklerini bilmelerine rağmen yola hakisiz çıkmaları rezalet.

Gercekten ya. Seri bitecek 5 yila, bunlar olacak yonkou tayfasi hala haki acan yok. Bence timeskip sonrasi tayfanin yarisinda olmaliydi ki wano sonrasi herkes'de olsun
Haki denilen olay seriye sonradan yedirildiği için oluyor bu. Bir de yazar gevşek davrandı zaman atlaması sonrası çok uzattı. Ardından birden bire hızlandınca böyle bir durum oluştu.

Asıl chopper'a lazim b. Haki. Adam canavar formunda vücudunu hakiyle kaplasa bir anda cracker seviyesine çıkar.
Cracker mi? Teach tayfası ile olan karşılaşmalarında Burgess'i döver öyleyse artık :oops:

Haki denilen olay seriye sonradan yedirildiği için oluyor bu. Bir de yazar gevşek davrandı zaman atlaması sonrası çok uzattı. Ardından birden bire hızlandınca böyle bir durum oluştu.

Cracker mi? Teach tayfası ile olan karşılaşmalarında Burgess'i döver öyleyse artık :oops:
Tamam abarttım. Ama oven,daifuku'yu falan rahat alır

Tamam abarttım. Ama oven,daifuku'yu falan rahat alır
Bence gereği yok. Chopper ve Nami'nin öyle güçlü olmasının gerekli olduğunu düşünmüyorum. Tayfada yeterince dövüşçü var ki Jinbei ve sulong formuyla Carrot eklenecek onlara.

Roger tayfasında da Buggy vardı mesela. Veya Crocus. Chopper'in çok farkı yok.

Ha bak Usopp'u da Chopper ve Nami ile aynı kategoriye koyabilirdim ama taa Jaya arcında BBP üçüncü komutan Van Augur ile eşleşti ve potansiyeli babası sebebiyle çok daha fazla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık