Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Dof arc bossuydu. Öylesine kolay kolay dokunamazsın. Luffy dokunacaktır çünkü.

Law King ve ya Queen'i alabilir. Tabii ki yine de power up lazım.

Şaka maka King ve Drake karşısında Law'a Zoro ve Sanji'den daha az isim veren var. Fanın olacak abi bu devirde. O zaman King ile Queen'i de alırsın Kaido'yu da kesersin.

Böyle bir dövüş olacağını pek sanmıyorum. Luffy Yonkou seviyelerine doğru çıkmaya başlarken, Law 2. komutanı zorlanarak yenemeyecekse zaten dükkanı kapatıp gitsin. :(
Lawu çok seviyirler, benim sevdiklerimi sevmiyirler. Akainu bile aldırır Oda Lawa. Takmiyurum. Sevdiklerimi hep eziyor.
P.up almadan yendirtmez diye düşünüyorum ben.Zoro vs King,Sanji vs Queen,Smoothie vs Law dövüşleri olursa Smoothie>Queen mi oluyor :D
Bilmem ki. Lawu Zoro üstü görenler Smoothie > King diyecekse neden olmasın :utan::utan:

Lawu çok seviyirler, benim sevdiklerimi sevmiyirler. Akainu bile aldırır Oda Lawa. Takmiyurum.

Bilmem ki. Lawu Zoro üstü görenler Smoothie > King diyecekse neden olmasın :utan::utan:
King'in ödül 1.330 çıkarsa Queen ile nerdeyse denk demek olacak zaten.Gerisi Smoothie ve Queen arasındaki güç dengesine kalmış :D

King için yüksek tutabilir keseyi. Beckman için 2yi bile görür diye düşünüyorum neredeyse.
Beckman muhtemelen ödülü en yüksek sağ kol çıkacak.King için ben beklemiyorum o kadar ödül.Queen ile aralarında Zoro-Sanji tarzı bir rekabet olduğunu düşündüğümden dolayı 1.330 bekliyorum.Ha 1.330 çıkmazsa da maksimum 1.400 çıkar bence King'in ödülü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık