Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Eğer amiraller gelecek olursa Shichibukai'ler de gelecek demektir. Onlar savaş lordları sonuçta Bir imparatora karşı verilecek savaş için bile bütün güçlerini toplayan denizciler iki İmparatora karşı bir şey yapmadan duramazlar. Eğer bu iki güç de gelecek olursa savaşta alacakları pozisyonlar değişebilir.

Gelebilecek olan Amiraller muhtemelen; Kizaru, Fujitora, Ryokukyou, Garp ( Bu haliyle bile amiral üstü) Belki Smoker ve Tashigi, Coby.

Eski Shichibukailerin içinde gelmesi gelmesi muhtemel; Hancock, Mihawk, Kuma, Buggy, Crocodile

Sabo ve devrimci komutanlarının da ben yolda olduklarını düşünüyorum. Yakalanma ya da ağır yaralanma durumları olduğuna inanmıyorum şahsen. Belki Kuma'nın yeteneği sayesinde kendilerini Wano'ya gönderttirmiş olabilirler.

Şu anda Karasakal'ın tek eksiği meyvesinin verdiği dezavantaj aldığı darbeleri X2 hissetmesi. Bu durumda kendisini sağlamlaştıracak bir meyveye ihtiyacı var. O da Kaido'nun Ejderha meyvesidir muhtemelen. Eğer kendisi bu savaşa dahil olmazsa bir şekilde komutanlarını oraya yönlendirip o meyveyi Kaido'dan bir şekilde alabilirler.

Luffy'nin Kaido'yu indirecek kişi olduğunu biliyoruz ancak eşleşmelerde nasıl bir şeyler yaşanır bunu şu anda söylemek zor.

Gelmeyecek olursa bu güçler Kaido'ya, Luffy-Zoro-Law, Kid ve muhtemelen Oden'in kaybından dolayı Ashura Doji-Kawamatsu-Kinemon-Nekomamushi ve İnuarashi de saldırabilir.

Denizcilerin ve Shichilerin gelmesi halinde Luffy-Zoro-Law-Kid-Fujitora-Ryokugyou saldırabilir Kizaru'nun gelme ihtimali var ancak kiminle kapışır kestiremiyorum. İyi bir dayak yemesini isterim ama

Big Mom ile bir kapışma olursa Jinbei ve Sanji'nin kesin karşısına çıkacağını düşünüyorum. Manga'nın 953. yada 954. sayısında Sanji, büyük şenlik için gökyüzü gemileri hazırlandıklarını gördü ve bir plan düşündü. Sanji'den çok şey bekliyorum Wano'da.

Hancock vs Smoothie görmeyi çok istiyorum, Mihawk gelirse kimle kapışır bilemiyorum. Daha doğrusu iyi bir kılıç ustası yok ki karşısında dursun. Samuraylar ve bol bol kılıç savaşı göreceğiz, Mihawk'ın en çok kendisini göstereceği yerdir Wano. Mihawk'a rakip olarak kimi gösterebiliriz diye düşünüyorum. Kyoshiro muhtemelen bizim tayfanın tarafında olacak o rakip değil şu anda. Kaido'nun tarafında gösterilmeyen daha çok adamı vardır illa ki içinde birileri çıkar.
Shichiler niye gelsin ki? Coby de zaten Hancock'la çarpışma halinde, o da gelemez. Buggy beladan uzak durur, Wano'ya mı gelecek bi de :) Zaten şu an kendi arkasını kurtarma derdinde :)

Ray'i etkileyecek bir olay yok ama Ray nicin gelecek ki oraya? Garp icin Zaman kisitli ama Denizci olmasi sebebiyle eger geleceklerse oraya yetisirler bence. Bm adasinda yok yol da teskil edecek bir tehlike veya uzatma faktoru de yok.
Garp'ın neyse de başka bir denizcinin Luffylere yardım etmesini hiç istemem. Denizcisin, yonko ittifakını istemiyorsun eyvallah ona. Ama zaten kendin ittifakı engelleyebilecek adamları göndereceksin. Misal ben amiralim; gelir Luffy'nin paket olmasını bekler, sonra hem diğerlerine hem de Luffy'e dalarım. Gelen denizcilerden Luffy'e yardımı abes kaçmayacak bir Garp bir Coby olur bence. Rayleigh de Roger'ın iradesini taşıyan çocuğun ölmesini istemez. Haberi var mı bilmiyorum ama Luffy ve yapacakları için karısına " biraz daha yaşamak istiyorum " diyip ağladı. Gelmesini normal karşılarım şahsen.

Shichiler niye gelsin ki? Coby de zaten Hancock'la çarpışma halinde, o da gelemez. Buggy beladan uzak durur, Wano'ya mı gelecek bi de :) Zaten şu an kendi arkasını kurtarma derdinde :)
Hancock-Coby arasında Luffy muhabbeti illa döner. Hele ki Coby adada ki Luffy posterini görürse... Hele ki Coby ağzından Luffy'nin Wano'da hapis olduğunu kaçırırsa... Hancock uçarak gider. Onun hızına kimse yetişemez. :hhh:

Garp'ın neyse de başka bir denizcinin Luffylere yardım etmesini hiç istemem. Denizcisin, yonko ittifakını istemiyorsun eyvallah ona. Ama zaten kendin ittifakı engelleyebilecek adamları göndereceksin. Misal ben amiralim; gelir Luffy'nin paket olmasını bekler, sonra hem diğerlerine hem de Luffy'e dalarım. Gelen denizcilerden Luffy'e yardımı abes kaçmayacak bir Garp bir Coby olur bence. Rayleigh de Roger'ın iradesini taşıyan çocuğun ölmesini istemez. Haberi var mı bilmiyorum ama Luffy ve yapacakları için karısına " biraz daha yaşamak istiyorum " diyip ağladı. Gelmesini normal karşılarım şahsen.
Burda Luffy icin gelmiyor ama :D Gelmesinin sebebi 2. Rocks vakasini onlemek. Sadece mimik ve sozlere bakilirsa Luffy icin gelecegi soylenemez :D

Ray biraz dolayli olur ama son savasa kesin gelebilir diyebilirim.

Burda Luffy icin gelmiyor ama :D Gelmesinin sebebi 2. Rocks vakasini onlemek. Sadece mimik ve sozlere bakilirsa Luffy icin gelecegi soylenemez :D

Ray biraz dolayli olur ama son savasa kesin gelebilir diyebilirim.
Akainu gelise yeni Rox'u salıp Dragon'un oğlu diye bağırıp Luffy'e girer mesela. Fuji gibi ılımlı tiplerle dediğin olabilir ama. :)

Mom, Carmel'in fotoğrafının kırıldığını görünce sertliği gidiyordu. Muhtemelen istek dışı b.haki salınımı yapan birisi. Hakinin bittiği gerçeği ortadayken bu biraz garip elbette. Sebebini bilmek zor. Fakat netice olarak böyle bir şey olabilir. Kaido da benzer şekilde otomatik şekilde b.haki salınımı yapıyor olabilir.

Mom ruhsal bir yıkım yaşadığında doğal olarak haki salınımı duruyor olabilir. Mesela Kata da sinirlenince kontrolü yitiriyordu. Mom'ın kendiliğinden bedenini koruma altına alan hakisi de bunalım anında akışı durduruyor gibi.

Savaşta çözüm tam da bu olabilir. Bu hayvanlardaki "Ben yenilmezim." güvenini boşa çıkarıp kuşkuya düşürmek, ruhsal bir çalkantı yaşamalarını sağlamak doğal zırhlarını sürekli olmasa bile arada bir kırarak hasar alır vaziyete gelmelerini sağlayabilir. Elbette bunu yapacak kişi Luffy olacaktır.

İyi, güzel Luffy içten vurmalı haki tekniğini öğrensin de haki, üstte de söylediğim gibi biten şey. Luffy'nin boyna haki kullanmak zorunda kalmaması için söz konusu durum ilaç gibi olur. Ayrıca bu durumda yancı novalar da hasar verebilirler.

Luffy ve Kid vs Kaido
Law vs King
Drake vs Queen
Zoro vs Jack
Sanji vs Bilmem kim.

Gönül ister ki Sanji vs Queen ama Sanji hayatının geri kalanını yarım olarak geçirir bu dövüş olursa. O da yaşarsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık