Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asıl, Luffy'i çok küçük gördüğün için senin banlanman gerek. Bu kadar heyecanlandığına göre Luffy'nin böyle bir şey yapmasını beklemiyordun. Ben, Luffy'nin Kaido'ya tek atmasını bile beklemiştim oysa:artiz:...
Dracule'un Luffy fanlığı>> Chris'in Luffy fanlığı
Bugün niye benim sürekli fanlığım sorgulandı yav? :(
Olay beklenti meselesi değil reis. Bölümü okuyorsun, kim daha çok şov yapmışsa ona oy basıyorsun. Bölümün adı bile yıldız yav. Yonkouları ağzı açık bırakan adam'a mı oy verelim, komutanları ağzı açık bırakan adam'a mı?
Ayrıca bir zahmet bölümün adına da bakarsan iyi olur. :D

Bugün niye benim sürekli fanlığım sorgulandı yav? :(
Olay beklenti meselesi değil reis. Bölümü okuyorsun, kim daha çok şov yapmışsa ona oy basıyorsun. Bölümün adı bile yıldız yav. Yonkouları ağzı açık bırakan adam'a mı oy verelim, komutanları ağzı açık bırakan adam'a mı?
Ayrıca bir zahmet bölümün adına da bakarsan iyi olur. :D
Beklentiye göre oy veriyorum çoğu zaman. Luffy çok daha fazlasını yapabilir ama yapmamış. O yüzden Yonko ya da komutan ağzı açık bırakan adamlara değil de bölümün gerçek yıldızı Yamato'ya oy verdim.

Zamanında herkes Marco en güçsüz sağ kol diye geziyordu bu sayı bunu diyenlere rest niteliğinde olmuş resmen :d

923. bölümün konusu zamanında açılmış olsaydı 120 oy rekor kırmak için yeterli olur muydu acaba ? Luffy'nin "Red Rock"u Kaido'nun" Raimei Hakke"sini geçebilir miydi ?
@Smoker 923'ü bugün bir daha oylasak nasıl olur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık