Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco dedim. Luffy'nin yeni tekniği falan güzel de, Kaido eleğinden kan almak pek ahım şahım bir vasıf değil.
Bir yonkou'nun en güçlü iki adamını, hem de antik zoan kullanıcısı olmalarına rağmen döve döve "Bu adam yenilmez mi?" diye depresyonlara sürükleyen Mobidickli kardeşimin yaptığı iş bence daha büyük iş.

Allahını seven Trafalgar D. Poşet'e oy vermesin. Yamato 3. Olsun da 1 puan alsın.
Adamın gıkının bile çıkmadığı bir bölüm. Neredeyse hiçbir şey yapmıyor. Sadece bölümde var oluyor ve ona oy verilmesin diye millete yalvarıyon mu?

Yani ben poşet diye adlandırdığım adama oy verilmesin diye yalvarsam büyük utanç yaşardım be... Ne diyeceğimi bilemedim.

Son düzenleme:
Adamın gıkının bile çıkmadığı bir bölüm. Neredeyse hiçbir şey yapmıyor. Sadece bölümde var oluyor ve ona oy verilmesin diye millete yalvarıyon mu?

Yani ben poşet diye adlandırdığım adama oy verilmesin diye yalvarsam büyük utanç yaşardım be... Ne diyeceğimi bilemedim.
Elekten kan almak ahım şahım vasıf değil deyip, eleğin adamlarını tutmayı övmüşsün. :/

Law'a acıyıp oy verilmesin diye demiştim.

Poşet demem onu sevmeyeceğim anlamına da geliyormuş sanırım.

Law'a acıyıp oy verilmesin diye demiştim.

Poşet demem onu sevmeyeceğim anlamına da geliyormuş sanırım.
Bölüm yıldızları anketine acınacak adam konulduğunu ilk defa duyuyorum.
Law'u sevip sevmemen de pek ilgimi çekmiyor. Bununla ilgili bir iddiam yok bu yüzden. Birine poşet diyorsan ondan hiç beklentin yok demektir diye düşünüyorum. Beklentin yoksa neden oy verilmesinden korkuyorsun, yok beklentin varsa niye poşet diyorsun, asıl mesele bu aslında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık