Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Wano Arkı'nın En Fiyasko Olayı

En fiyasko olan hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    181
Konunun açılması için daha zamanın olduğunu düşünüyorum. Şu anda fiyasko olarak nitelendirebileceğimiz durumsal sahnelerin ileride pozitif anlamda farklı yerlere bağlanabilme ihtimali var. Wano Arc sonrasında açılması en doğru hareket olur şahsımca.

Mantık çok hoş olmuş. Seçeneklerin de sırıttığını sanmıyorum. Ellerine sağlık.

Cevap vermek gerekirse BM korsanlarının kolayca alabora olması ve şuandaki efektifsizliği benim için fiyaskoya en yakın seçenek.

Ashura da benim için bir fiyasko oldu. İlk başlarda çok sert bir görüntü çizmişti. Dedim, bu dayak yemeden akıllanmayacak. Sonra birden millete el ense çekmeye başladı.
Fiyasko demeyeyim de bu da benim için biraz sinir bozucu oldu. Çok çabuk el ense oldu adam. Wano sonu bu Momo bir de babasının mirasını alır da bunlara diz çöktürür:(. Havadan konacak her şeye. Oden'e bak mesela, adam her ne kadar soylu doğum olsa bile her şeyi bileğinin hakkıyla almış.

Fiyasko demeyeyim de bu da benim için biraz sinir bozucu oldu. Çok çabuk el ense oldu adam. Wano sonu bu Momo bir de babasının mirasını alır da bunlara diz çöktürür:(. Havadan konacak her şeye. Oden'e bak mesela, adam her ne kadar soylu doğum olsa bile her şeyi bileğinin hakkıyla almış.
Momo öyle olacak gibi. Ancak Momo'nun da içine doğduğu ortam daha kötü, karışık. Yaşı da çok küçük. Herkes Oden gibi doğuştan canavar olmuyor. Belki kılıç talimleri boşuna değildir. Önemli bir iş falan yapar. :)

Konunun açılması için daha zamanın olduğunu düşünüyorum. Şu anda fiyasko olarak nitelendirebileceğimiz durumsal sahnelerin ileride pozitif anlamda farklı yerlere bağlanabilme ihtimali var. Wano Arc sonrasında açılması en doğru hareket olur şahsımca.

Mantık çok hoş olmuş. Seçeneklerin de sırıttığını sanmıyorum. Ellerine sağlık.

Cevap vermek gerekirse BM korsanlarının kolayca alabora olması ve şuandaki efektifsizliği benim için fiyaskoya en yakın seçenek.
Teşekkürler. Evet biraz erken oldu gibi ama dönüp bakınca bazı şeyler hala yerli yerine oturmadı. Hatta kimileri için üzerine yeni sorunlarda eklenmiştir. Şuan fena gitmiyor bence, flashback sonrasıda aynı güzellikte devam eder umarım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık