Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Wano Arkı'nın En Fiyasko Olayı

En fiyasko olan hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    181
Oda'nın Zoro'yu neden böyle bir aksiyona(Luffy'yi kurtarma) sokmadığı ilerleyen bölümlerde bir yere bağlanmazsa ya da Luffy'nin haberini aldığı ama harekete geçmediği kesin olarak ortaya çıkarsa Zoro hata yapmış diyebiliriz ama böyle r durum ortaya çıksa bile bu hata Sanji'nin yaptıklarının yanında devede kulak kalır. İkisinin yaptığı hataları aynı kefeye koymak imkan dahilinde değil. Sanji'nin yaptığı bencillikleri, tayfayı 2. plana itmeleri, kaptanını ezmeleri, hayatları hiçe saymaları ile Zoro'nun yaptığı hata(!) hem nicelik hem de nitelik olarak çok farklı yerlerde. Sanji tayfa içindeki kredisini çoktan doldurup küsküyü hak etmiş bir karakter haline geldi artık. Dolayısıyla yaptığı hataların Zoro'yla kıyaslanıp Zoro'nun daha büyük hata yaptığı düşüncesi tamamen yanlış, hatalı ve adaletten uzak bir değerlendirmedir.
Başkanım ben zoro’dan daha büyük bir suç işlemedi demedim ikisi farklı olay zaten. Neyse demek istediğimi anlamamışsın başkanım olsun başka sefere.

Luffy'nin tek yemesine neden bu kadar şaşırdınız? Dünyanın en güçlü yaratığına kafa göz dalarsan küsküyü yersin böyle. En azından gözlem hakisi kullanacak kadar sakin kalabilmelisin ki bir şansın olsun. G4 demirden bir balon gibi. Kaido öyle bir vurdu ki havayı içinde tutamadı garibim.

Sırf Luffy'lere dolaylı da olsa destek olsun diye BM'nin hafızasını kaybettirdi üstüne olayı çözemesinler diye tayfasını da wano dışına attı.Tamam dev bir takviye olmazsa Kaido'ya karşı şansları yoktu onu biliyoruz ama koskoca yonkouyu neden maymun edersin :D Marco çıksın bir yerden hatta Shanks çıksın ama BM neden :D Bir de Zoro neden bu kadar olayların dışında Luffy tek yedi ortada yok,hapise girdi ortada yok tamam Oda kolay kolay Zoro'ya darbe aldırmayacak kazanamayacağı vs lere sokmayacak o belli ama bu kadar olaylardan kopuk gezmesi de beni irite ediyor artık.

Luffy'nin Kaido'dan tek yemesi, seçenekleri geçtim arcın en doğal ve en normal olayı. 17 oy neye göre çıkmış, nasıl çıkmış hayretler ötesi bir durum.

Zoronun Kaidoyu hala indirememiş olması aşırı fiyasko değil mi beyler? Şimdiye Ejder diye kesmesi gerekirdi.

Luffy'nin tek yemesi kadar saçma bir şey görmedim. Bakin fiyasko degil. Sacma diyorum.Seri başlayalı neredeyse 20 yıl olmuş. Ana karakter müthiş bir dövüşten çıkmış. 1.5 Milyar ödül vermişsin. Arc başından beri sürekli bir özgüven ile ciziyorsun. Kendinden emin hareketler felan. Sonra tek yediriyorsun. Vallaha her şeyi sırf bu an için planlamış gibi geldi bana. Gazı verdi verdi sonra içimizde patlattı. Perde arkasından olaylara gülüyordur bu şerefsiz Oda.

Onun dışında King'in BM gemisini dusurebilmesi. Hadi düştü Big Mom'ın hafıza kaybı. Saçma...
Dedim size tek yiyor diye, inanmadınız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık