Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Sonunda Tayfanın Ödülleri Ne Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji 1,430 ve Zoro 1.420 daha olası.
Yendiği kişiler göz önünde bulundurulacaktır. Eğer bir de üzerine Kaido'nun kellesini alırsa o zaman sağ kollar arasında bayağı sıyrılır ve zirveye çıkar. Çünkü Kaido'nun kellesini almayı şu ana kadar kimse başaramadı. Bu savaş sonunda biri o kelleyi alacak ve muhtemelen bu Zoro olacak.

Zoro'nun ödülü Sanji'nin altında kalırsa naparsın ?
Oda'ya mail atar +500m ödül için ne kadar para istediğini sorarım.
Wano sonu ödüllerden tek umursadığım ve görmek istediğim Sanji'nin Luffy'den sonraki en büyük ödüle sahip tayfa üyesi olması. Şahsen öyle olmasını da bekliyorum.
Aaaaaahhh iyi yürekli, saf kalpli Sanji fanı... Hayatın Kamabakka'daki gibi toz pembe olmadığını anlayacağın günler çok yakın.

Yendiği kişiler göz önünde bulundurulacaktır. Eğer bir de üzerine Kaido'nun kellesini alırsa o zaman sağ kollar arasında bayağı sıyrılır ve zirveye çıkar. Çünkü Kaido'nun kellesini almayı şu ana kadar kimse başaramadı. Bu savaş sonunda biri o kelleyi alacak ve muhtemelen bu Zoro olacak.
Bu dediğine ihtimal vermiyorum ben, Zoro bir daha Kaido savaşına karışmayacak ve kaybetmiş bir Kaido'yu öldürmesine Luffy uyanıksa asla izin vermez.

Aga King 'in ödül zaten 1.5 falan Zoro nasıl 1m olacak. Zoro 1.8-2m, Luffy 3-3.5, Sanji 1.6 1.8 falan olur sanırım

Oda'ya mail atar +500m ödül için ne kadar para istediğini sorarım.

Aaaaaahhh iyi yürekli, saf kalpli Sanji fanı... Hayatın Kamabakka'daki gibi toz pembe olmadığını anlayacağın günler çok yakın.
Sanji fanıyım ve aksi olursa 1 sene banlanmaya razıyım, benim dediğim olursa sen de bir sene kendini banlatacaksan bekleyip görelim, çok bir şey kalmadı zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık