Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Sonunda Tayfanın Ödülleri Ne Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak tekrar yazıyorum...
Luffy oraya tek girdi. Onun sayesinde insanlar kaçtı, BB içeri girebildi. Ciddi olduğunu sanmıyorum da yine yazayım dedim.
Bana göre Mf de karasakalın yaptıkları ve sonrasında oluşturduğu tehdit daha fazla. Wb gibi bir adamın meyvesini çaldı ve iki meyve kullanan tek kişi oldu. Sonrası zaten Yonko oldu adam…

O Marcoları yenince oldu. Marcoda gördüğün üzere 1,374 bellylik bir ödüle sahip. Yonkosuz tayfayı yenip adam 2,247 olmuş sen Yonkolu kadroyu yenecek hasır şapkaların kaptanına Teach kadar ödül veriyorsun :d
Ben onu Teach üzerinden aldım çünkü en son Yonko olan adam o. Onun üzerinden mantık yürütmem normal bence… :d

Bence de bir kaptan olarak minimum yonkou ödülü 2.247'dir. Bireysel olarak baz alırsak +1.5m yonkou ödülü gibi duruyor. O klasmana giriyor en azından. Bir yonkounun ödülünde en büyük kalem kaptan sıfatı bana kalırsa.

Tabi ki ödül tahminleri tamamen subjektif bir şey. Ben Luffy'nin ödüllerinin 3==>4.5==>6m ya da 3m==>6m şeklinde gideceğini düşünüyorum.
Olabilir fandaşım… 3 olsa bir şey demem mesela… ben sadece Bb en son yonko olduğu için onun üstünden mantık yürüttüm… :D

İddiaya girecek var mı layn

Luffy 2-3.5 bandında alırsa siz kazanırsınız. 3.5 veya üzeri alırsa ben kazanırım.

Hatta isterseniz 4 üzeri ben alırım 4 altı herhangi bir ödülde siz kazanırsınız. Var mısınız ?

Kaptansız, İmparator tayfası yenmek (rakiplerin arasında en yüksek ödüllü kişi 1,374belly)= 2,247 belly

Kaptanlı, İmparator tayfası yenmek. (rakiplerin arasında en yüksek ödüllü kişi 4,611bell)= 2,5 belly.

Bruhhh
Ben işte orada farklı düşünüyorum lee… Mf olayları gizlense ne olur… sonuçta nedenini açıklamadan bu adamın tehdit seviyesi bu diye ödülü basarlar. O zaman Luffy 5 milyar mı olacak arc sonu…? Bruhhh ksksks

Olabilir fandaşım… 3 olsa bir şey demem mesela… ben sadece Bb en son yonko olduğu için onun üstünden mantık yürüttüm… :D
Bb'ye de en az %50 ödül artışı gelir gibime geliyor. Her halükarda Luffy'den daha fazla ödülü olur Bb'nin. Çünkü son rakip(?) olarak hem o intibayı vermesi lazım hem de Luffy'nin ödülü rakiplerinden hep düşük olur mantığı. Luffy'ye 3 iyidir. Fazlası fazla, azı az olur. Oda'ya Luffy'nin ödülünü kararlaştırdığımızı bildirelim o zaman :D

Bb'ye de en az %50 ödül artışı gelir gibime geliyor. Her halükarda Luffy'den daha fazla ödülü olur Bb'nin. Çünkü son rakip(?) olarak hem o intibayı vermesi lazım hem de Luffy'nin ödülü rakiplerinden hep düşük olur mantığı. Luffy'ye 3 iyidir. Fazlası fazla, azı az olur. Oda'ya Luffy'nin ödülünü kararlaştırdığımızı bildirelim o zaman :D
Zaten BB bir yere gidiyordu en son gördüğümüzde… kesin bir şeyler yapacak… :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık