Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Sonunda Tayfanın Ödülleri Ne Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin kek adası ödülünde Morgans'in etkisi az veya çok var. Stussy ile gizliden gizliye anlaşıyorlar zaten.
Stussy onlara sadece olanları anlatıyor. Ödülünde şişirme olayının pek olduğunu sanmıyorum ödülünü harbiden hak etmişti, orada morgansın ne kadar etkisi olmuştur birşey diyemem ama etkili olduğuna ihtimal vermiyorum çünkü luffy o arctaki ödülü dibine kadar hak etmişti.

Teach, İmparator indirme veya ona yakın bir icraat mı yapmış. 4,7lik adam indirip, 2,5 ödül alacağına inanmanız çok garip
Adam Wb’yi öldürüp Meyvesini çaldı yav… ve ek olarak iki meyveye sahip bilinen tek kişi şu an. Ayrıca hükümeti kandırıp İmpel Down dan bir sürü elit mahkumu kendi safına kattı. Ama adamın ödülü ortada… :d

Öncelikle Oda ödülleri zaman atlamasından önce belli bir düzene göre veriyordu örneğin Enies Lobby'den sonra tayfanın ödüllerinin toplamı 667 ediyordu sonrasında Brook tayfaya katıldı ve ödülü 33 milyon idi böylece ödül toplamları 700 milyon oldu ve düz oldu. Dressrosa'dan sonra tayfa ödül toplamı 1.570 idi bu yüzden Jimbei'nin ödülünün 430 milyon olacağını ve tayfanın toplam ödülünün düz bir şekilde 2 milyar olacağını tahmin etmiştim fakat olmadı çünkü Jimbei'nin ödülü 438 milyon çıktı. WC'e kadar Oda'nın dikkat ettiği bir sistem vardı ama bu da tayfada bazı üyelerin ödüllerinin birbirini tamamlaması nasıl yani diyecek olursanız şöyle.
Nami + Franky --> Nami'nin ödüllerinin sonu hep 6 ile bitti Franky'nin ise 4 ile toplamı 10 ediyor ve düz bir sayı elde ediyoruz Aynı şekilde
Zoro + Robin --> 320+130 =450
Sanji + Brook ---> 77+33=110 ,177+83 =250
Luffy ve Usopp bunların dışında kalıyordu çünkü ikisi de 10'un katlarında rakamlar alıyordu ve bu bence böyle devam edicek.
Birde artık elimizde sonu 8 ile biten Jimbei var ve bence artık Yamato'nun tayfaya katıldığını var sayarsak Yamato'nun ödülü de 2 ile bitecek ve düz bir sayı elde edicez.

Ödül tahminlerimi bu yukarıda yazdığım sisteme uygun olarak yazmaya çalışıcam. Oda yapar mı yapmaz mı bilmem ama benim hoşuma giden bir sistem bu.

Luffy 3milyar mevcut ödülünün 2 katı
Zoro 1.320 milyon olsun isterim mevcut ödülünün 1 milyar fazlası olmuş olur ama King'in ödülü 1.390 idi bence bundan daha fazla olucaktır.Şart değil ama fazla olacağını düşünüyorum o yüzden 1.520milyon Zoro için iyi güzel olur.
Sanji Sanji'nin yine o Germa66 gönderme olan 77'li ödüllerine dönmesini istiyorum ve bence Oda'da onu yapıcaktır. Zoro'dan biraz daha az olacağını düşünürsek 1.377 ve ya 1.477 Sanji'ye uygun gibi.
Jimbei Jinbei'nin ödülü gerçekten ön görmek çok zor ama tahminimce milyara yakın olacak ama milyar olamayacak bu yüzden Jimbei için ödül tahminim mevcut ödülün 400 yada 500 milyon fazlası yani 838 yada 938 gibi bir şey olur.
Franky Franky sonunda hak ettiği bir ödül diye tahmin ediyorum ve Sasakinin ödülü olan 472'i geçeceğini ve 594 milyon gibi ödül olacağını tahmin ediyorum.
Robin Robin gerçekten güçlü bir rakibi yendi ve artık hükümet Robin'den gerçekten çok korkuyor bu yüzden Robin'in ödülünde patlama bekliyorum. Robin için tahminim 770 milyon. Robin için 666 milyon çok uyardı aslında ama Oda'nın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum.
Brook Brook'un ödülünün niyeyse 580 veya 480 olacağını düşünüyorum. Böylece Sanji ile tam oturmuş olur.
Usopp Usopp şimdiye kadar bu arcda pek birşey yapmadı bu yüzden ödülünde pek artış beklemiyorum ama bütün tayfanın ödülünde patlama olacağını tahmin ediyorum o yüzden tahminim 400 milyon yada 500 milyon olucaktır. 500 çok ama bir ihtimal. 400 bile çok aslında ama 400 olası bir ödül.
Nami Nami'nin ödülü de yine Usopp'a yakın birşey olur o yüzden tahminim 366 belki küçük bir ihtimal ama 466 gibi bir rakam da olabilir.
Chopper Chopper sonunda bu arc herkese bir pet olmadığını bir savaşçı olduğunu gösterdi. Önce ki arclarda güçlü düşmanlar ile mücadele ediyordu ama kimse onu görmediği için hep pet ödülü alıyordu zavallım. Enies Lobby arcından sonra herkes ödülüne sevinirken Chopper'ın 50 :beli: olan ödülüne bakıp "Bende bir erkek gibi dövüştüm" demesi beni her zaman üzmüştür o yüzden artık Tanuki'nin gerçek bir ödül alma vakti geldi. Bu arc o kadar Quenn tokatladı. O yüzden 100 milyon Chopper'a çok uygun gibi duruyor ama belki bir sürpriz görürüz ve ödülü 200 300 belki daha fazla olur.
Yamato 1.162 ya da 1.062

Law 1.500 milyon
Kid Law'un ödülüne yakın birşey olur herhalde Kid'in ödülü de o yüzden ona da 1.500 diyeceğim.
Burada da bir sürpriz görebilir ve ikisinin de ödülünün 2 milyar civarı olabilir.
Killer 600 milyon

Adam Wb’yi öldürüp Meyvesini çaldı yav… ve ek olarak iki meyveye sahip bilinen tek kişi şu an. Ayrıca hükümeti kandırıp İmpel Down dan bir sürü elit mahkumu kendi safına kattı. Ama adamın ödülü ortada… :d
Impel Downdan 2 Lord 1 Devrimci Komutanı kaçırdı Luffy :d bunun ödülü ciddi bir şekilde etkilediğini düşünüyor musun ? :S One Piecete dövdüğün adamın üstünde ödül alırsa Hükümetin gizledikleri veya haberi olmadıkları dışında bu hep böyle oldu.

Ağa farkındaysan o
İmpel downun içinden geçen ve birsürü mahkûmu kaçıran luffy 300 milyon...
Luffy mahkumları yanına mı aldı reyiz…? Ya da tek başına mıydı…? Ya da o ekibin kaptanı mıydı…? BB’nin orada yaptıkları yanında Hiçbir şey o olay. Ayrıca bu dediğin beni doğrular işte ödül artışında… :d

Oda Sanji’yi trollemeyi seviyor ya kanka… o yüzden öyle yazdım onu. Luffy de… Karasakal en yeni yonko ödülü 2,247… o yüzden Luffy’e 2,5 dedim… :D
Bence de bir kaptan olarak minimum yonkou ödülü 2.247'dir. Bireysel olarak baz alırsak +1.5m yonkou ödülü gibi duruyor. O klasmana giriyor en azından. Bir yonkounun ödülünde en büyük kalem kaptan sıfatı bana kalırsa.

Tabi ki ödül tahminleri tamamen subjektif bir şey. Ben Luffy'nin ödüllerinin 3==>4.5==>6m ya da 3m==>6m şeklinde gideceğini düşünüyorum.

Teach, İmparator indirme veya ona yakın bir icraat mı yapmış. 4,7lik adam indirip, 2,5 ödül alacağına inanmanız çok garip
Luffy Shanks'ın karşısına çıkmadan Shanks'ı geçen bir ödül almaz ve almamalı. Cin olmadan şeytan çarpmak gibi olur. Babasının emanet ceketini giyen çocuk gibi olur. Eğreti durur o ödüller Luffy'ye.

Luffy mahkumları yanına mı aldı reyiz…? Ya da tek başına mıydı…? Ya da o ekibin kaptanı mıydı…? BB’nin orada yaptıkları yanında Hiçbir şey o olay. Ayrıca bu dediğin beni doğrular işte ödül artışında… :d
Bak tekrar yazıyorum...
Luffy oraya tek girdi. Onun sayesinde insanlar kaçtı, BB içeri girebildi. Ciddi olduğunu sanmıyorum da yine yazayım dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık