Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Sonunda Tayfanın Ödülleri Ne Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanmam.

Biri bu mesajı ss alsın. :D
Alsan iyi olur çünkü bu konuda patlayacağın %100000000000.

Zoro ve Sanji sağ kol indiriyor ama ödülleri 750-690 bandında kalıyor :D

Luffy İmparator pert ediyor ödülü 1.8-2 xD

Teach 2 diye Luffy niye geçemiyor göbek bağları mı var ? Teach 1v1 İmparator indirmişte biz mi görmedik ?
Çok enteresan gerçekten. Arkadaşa göre bu mantıkla bizimkilerin "top" ödüllere ulaşması 15 yılımızı alacak :/

Luffynin ödülünün karasakalı geçmeyeceğini tahmin ediyorum kendi fikrimi bende yazayım;
Luffy 2 milyar
Zoro 1 milyar
Sanji 950 milyon
Jinbei 700 milyon
Nami 200 milyon
Brook 300 milyon
Franky 250 milyon
Usopp 300 milyon
Chopper ödülü 50 beriye düşer

Hem güç sıralaması yapmış oldum;

-Luffy en az 2.5 milyar
-zoro 1,2-1,5 milyar arası
-sanji 1-1,3 milyar arası
-jinbei 750 milyon -1 milyar arası
-franky en az 500 milyon arası
-brook 350-450 milyon arası
-robin 400-500 milyon (666 milyon ?)
-usopp 300-425 milyon arası
-chopper 999 beri :')
-nami 250-300 milyon arası

diye tahmin ediyorum.Son olarak ne kadar istemesem de , wano sonu tayfaya katılması ihtimali büyük olduğunu düşündüğüm yamatoyu da ekliyorum en sona.

-yamato 850-950 milyon arası olur.

Karasakal'ı baz alarak ödül yorumlamayın bence. Çünkü Wano sonu onların da kallavi bir icraat yapıp ödül kasma durumları hayli kuvvetli. Bb'yi tekrar gördüğümüzde 3.5m yakın bir ödülle görebiliriz.

Wano sonunda Luffy aynı adada Kaido ve BM ittifak yapmisken partilerini basıp Kaido yu indirdi haberi yayildiktan sonra Luffy nin ödülünün Teach ten çok düşük kalması için Teachin gidip bizzat Akainu yu indirmesi gerek.Teacten çok geride olmaz çok yakın bir ödül olur Teach den daha yüksek bir ödülü olursada nasıl olur demem normal karşılarım.

Komik :)
Adam kendi arcında ve zoronun hiç olmadığı arcta zoroya 10 m beriyle geçti :) sanji 700 ü gecemez
Asıl senin söylediğin komik, 1.320 Milyarlık adamı yendi adama 700'ü mü reva görüyorsun?

Sanji'de, Dressrosa'da yoktu fark ettiysen. Ayrıca Nami, Chopper ve Brook'da WCİ'deydi ama ödül artışı yaşamadılar.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık