Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Sonunda Tayfanın Ödülleri Ne Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanka ödül konusunda Sanji>Zoro bir kere olur. Tadını çıkar onun da. Görüp görebileceğin rahmet ancak bu kadar. Bu arctan sonra o işler yaş derim ben. Yine de sen bilirsin :)
1 milyarı bile çok görmüşsün Sanji'ye. Sanırsın gelen geçen YC2 indiriyor seride. Lucky Roo, Beckman gibi abilerimiz savaştı Queen'le. Sen tez elden bırak bu işleri DNS tutmayacak tahminler, olmayacak yorumlar hep senden çıkıyor.

1 milyarı bile çok görmüşsün Sanji'ye. Sanırsın gelen geçen YC2 indiriyor seride. Lucky Roo, Beckman gibi abilerimiz savaştı Queen'le. Sen tez elden bırak bu işleri DNS tutmayacak tahminler, olmayacak yorumlar hep senden çıkıyor.
Komiksin dostum :)

Ben Oda'nın Sanji'ye bakış açısıyla ödülünü yorumluyorum fan bakış açısıyla değil. Şu durumda Sanji'nin 1.5m ödül alması hayalden öteye gitmez. Hele hele Zoro'yu geçmesi... Bir de bu kadar hayal içinde bana tutmayacak tahminler yapıyorsun demez misin ahahhaa.

Luffy 2 Milyar - 3. Milyar arası
Zoro 1.5 Milyar
Sanji 1.4 Milyar
Jinbei 1 Milyar
Robin 1 Milyar
Yamato tayfaya katılırsa Jinbei ve robin i geçer muhtemelen Oda monster trio konumunu koruyacağını düşündüğümden bence Sanji ile aynı olacak neredeyse ilk ödülü olduğu için çok high yapmayabilirler biraz belirsiz gibi Yamato ama en kötü ihtimal ile Sanji nin gerisinde olur

Ben Oda'nın Sanji'ye bakış açısıyla ödülünü yorumluyorum fan bakış açısıyla değil. Şu durumda Sanji'nin 1.5m ödül alması hayalden öteye gitmez. Hele hele Zoro'yu geçmesi... Bir de bu kadar hayal içinde bana tutmayacak tahminler yapıyorsun demez misin ahahhaa.
Jack e 1 milyar verip sanji yi geride bırakması saçma olurdu zaten 1.3 lük adamı yeniyor 1 milyarı geçer bence

Luffy > 3.200.000 B
Zoro > 970.000 B
Sanji > 880.000 B
Jinbei > 740.000 B
Franky > 430.000 B
Robin > 666.000 B
Nami > 250.000 B
Usopp > 325.000 B
Brook > 300.000 B
Chopper > 300 B

Küsüratlar atmasyon, tahminen düz hesap o civarlarda olurlar diye düşünüyorum.

Oda'nın bakış açısıyla yorumlamıyorsun işte. Öyle sanıyorsun.

Sanji'nin ödülleri; 77, 177, 330

Zoro'nun ödülleri; 60,120,320

Luffy'nin ödüller; 30,100,300.....

Zoro hep gerideydi aslında ;)

Son olaylardan sonra guncelleyelim.
Luffy 3
Zoro 1.5
Sanji 1.3
Robin 1 (hükümetin yerinde olsam ve odak noktam artık en büyük tehlike olarak kaidoyu indiren Luffy olsa Robinin başına 2 milyar koyarım serideki en kilit karakter şuan)
Jimbe 1
Kid ve Law BM yi indirseler 1.5 da onlar olur ama indiremeyecekler büyük ihtimalle yarıda kesilecek vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık