Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Sonunda Tayfanın Ödülleri Ne Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Luffy Karasakalı geçer ama 4m+ sanmıyorum.Geri kalanı az çok belli zaten,Zoro 1.3 falan olur

iki imparator alaşağı edilecek sence Luffy'yi 3 Milyar Beri keser mi?

Dünya hükümeti ve denizciler Marys'ler sayesinde bütün olan bitenleri izlediler eğer bu haberler bir şekilde sızarsa Morgans tarafından sen o zaman cümbüşü izle, tayfanın ödülleri Uçacak.

Luffy'yi 4 Milyar'dan aşağısı kesmez artık. Sanji 1.440, Zoro 1.410 olur
Bu iki İmparatoru öldürme işi büyük oranda Kid, Law ve Luffy üçlüsüne yüklenecek. Ödüller eşit paylaşılır. 3m Luffy, 2.7m Kid, 2.5m Law.

Kaido'yu indirmede tüm övgü Luffy'e giderse 4.6-5 arası değişir. Ama gideceğini sanmıyorum. Oda'nın şuan için Shanks'ı geçirteceğini sanmıyorum. O yüzden 3.5-4 arası diyorum.
Zoro genelde Luffy'nin bir önceki ödülünü geçiyor. 1.6-1.8 arası değişir.
Sanji 1.4-1.6 arası olur.

Bu iki İmparatoru öldürme işi büyük oranda Kid, Law ve Luffy üçlüsüne yüklenecek. Ödüller eşit paylaşılır. 3m Luffy, 2.7m Kid, 2.5m Law.
Kaymağını Luffy yiyecek çünkü Punk Hazard'da Ceasar'a, Dressrosa'da Doflamingo'ya saldırdı. Luffy'nin, Law'la ittifakı biliniyor Donanma tarafından. Big Mom'u, Kid ve Law tutabilirse sağlam iş yapmış olacaklar.

Luffy 3 milyar
Kidd 2.3 milyar
Law 1.9 milyar
Zoro 1.567 milyar
Sanji 1.342 milyar
Jimbe 1 milyar
Usopp u tahmin edemedim pek bi şey yapmadı bu arc
Robin 1 milyar

Şimdi cavendishin ödülü dressrosa sonrası 320 den 500e nasıl çıktıysa tayfanın ödülleri de dehşet artacaktır. Luffyi kestiremeyiz(1.5 milyar gibi şaşırtıcı olabilir) ama diğerleri kesinlikle rakiplerinin ödülünden daha fazlasını alacaktır.
Luffy 3+
Jinbei 600+ eğer başka olaya karışmazsa
Sanji 1.4+
Zoro 1.4+
Franky Usopp 400+
Robin Nami 300+
Brook 250+
Chopper 250 beri (milyonsuz düz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık