Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arc'ta Görmeyi Beklediğiniz Karakterler

Luffy, 892 bölümdür eziliyor zaten. Fakat reisteki kaldırma gücü kimsede yok. Adam bu ezilmenin altından her seferinde kalkıyor :). Zoro>Luffy ayıbını şu an bile yapanlar var, Wano'ya ne hacet. Zoro>Shanks çıkacak dimi daha :( Bu günleride mi görecektik yarabbim. Acilen bu konuyu düşünmeyi bırakmak lazım :D
Zoro severler olarak sevgiye ihtiyacımız var bize yüklenmeyin çok özledik yeşil reisi :D

Zoro severler olarak sevgiye ihtiyacımız var bize yüklenmeyin çok özledik yeşil reisi :D
Ben Shanks'tan dolayı seni bizden zannettim :D Zoro'nun yeşil saçları ağarmıştır şimdi. Luffy gelsin de şu hapisten çıkayım diyordur. Wano kralı, Zoro için Mf'deki gibi idam sehpası yaptırmış mıdır acaba? Belki Oda bu yüzden demiştir, ''Mf, Wano'nun yanında şeker kalacak'' diye. :D Bir kılıç ustasını, kılıç ustaları memleketinde idama götürmekten daha onur kırıcı ne olabilir :)

E.oda bizzat kendisi söyledi mf nin wanonun yanında küçük görüneceğini.
Link atıver ben de okuyayım şunu :/

Merdivenden düşerek ölen vasıfsız çıkacak karşıya düşman olarak. Zoro anlam veremeyecek. Bu kız da trip atıp durucak sürekli. Yazarken bile içim daraldı. Ama olsa güzel olurdu akskxkxm
Benim senaryom hazır ya, Kuina geliyor göz bandı ile hemde kıps

Oda'nın tarihten etkilendiğini biliyoruz. Bence 1954 yapımı klasik bir film olan "Shichinin no samurai" filmine atıfta bulunarak 7 ana (savaşacak) Wano karakteri ortaya koyar. Bunlardan biri Wano'nun Shogun'u olur.

3 Disasters'dan (Jack olmayan) en az 1 tanesini Wano'da göreceğimizi düşünüyorum.

Apoo, Kid, Hawkins, Killer 4lüsünden sadece Killer'ı göreceğimizi tahmin ediyorum, 3 Disasters'dan birinin yardımcısı rolünde.

Herhangi bir WG/Marine göreceğimizi de sanmıyorum. Devrimci/BB çıkmasını da beklemiyorum. Belki 1 tane de CP ajanı olabilir. Bu CP ajanının da Kuina olacağını tahmin ediyorum.

Gekko Moriah'ın Wano'da olduğunu düşünüyorum.

Marco-Vista-Jozu 3'lüsünü ve Weevil'i de bekliyorum.
Ben de merak ediyordum Moria, Crocodile falan yazacak çıkacak mı diye. Moria çıktı :) Ama Weevil, Wano Arcı öncesi Marco ile vs atacak ve onun olayı orada bitecek bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık