Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arc'ta Görmeyi Beklediğiniz Karakterler

Ahahaha aynen ama görmek güzel olurdu ya. Düşünsenize Zoro nun yanında kuina zoro da bişi yapamıyo şokta falan kuina buna trip atıp duruyor senden nefret ediyorum zoro falan diyor... kimse anlam veremiyor falan xkejdkxkxk
Aynen hoş olurdu hem zoronun biraz şımardığını görmüş oluruz :D

Karakterden çok olmasını beklediğimiz olaylar var. Zoro'nun gücünü sınırlarına kadar zorlayacak bir rakiple karşılaşıp şov yapması. Mihawk'ın takunyalı tarikatçıların en babalarını tokatladığını gösteren bir flashback ve Luffy olaya dahil olacaksa eğer, amiral gücünde biriyle dövüşüp indirmesi. Sanji p-up alırsa eğer onunda karizmatik bir şekilde olaya dahil olmasını isterim. Hala daha alevli rankyaku atacağı günü bekliyorum anasını satayım

Karakterden çok olmasını beklediğimiz olaylar var. Zoro'nun gücünü sınırlarına kadar zorlayacak bir rakiple karşılaşıp şov yapması. Mihawk'ın takunyalı tarikatçıların en babalarını tokatladığını gösteren bir flashback ve Luffy olaya dahil olacaksa eğer, amiral gücünde biriyle dövüşüp indirmesi. Sanji p-up alırsa eğer onunda karizmatik bir şekilde olaya dahil olmasını isterim. Hala daha alevli rankyaku atacağı günü bekliyorum anasını satayım
Bu nasıl bir yorumdur üstad okurken gaza geldim duvarı tekmeleyesim geldi ama herkes uyuyor evde

Sanji'nin bu arc power up alacağını düşünüyorum ben. Zoro'da Wano'da sağlam bir power up alır :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık