Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Wano Arc Genel Öngörü Kapışması

Kapakta Kizaru gözükecek bunu bilmenizin ciddi imkanı yok :D
İlk düşen Maria olur.
Kaidou gözükür.
Big Mom gözükür.
Yamato gözükecek
Zoro hala sargılı kalır. Hayır.
Evet ulaşır

Aslında yedide yedi yapıp redteror ile birinciliği paylaşırdım. Ama hem üstada saygımdan hem de @sensey ile beraber olabilmek için altı yaptım. Gutts sıralamanın neresinde göremiyorum biraz yükseklik korkum var çok aşağı bakamıyorum.

Dursun cevaplar geldikçe güncellerim.

Özel Soru(Bunu tutturan olursa 5 puan alacak.)
-Oda Kapakta Kimi Çizer?(İsmini Yazın)

Rem(Shanks) - kaizokuou(Nami) - RedTeroR(Shanks) - wAyyy(Chopper) - nafnasrok(Franky) - kekomancer(Luffy) - Kenshiro(Doflamingo) - Feitan(Usopp) - Kaidou(Mihawk) - Mercury(Chopper) - Crocus(Kizaru) - maymundlutfu(Magellan) - vertax(Dadan) - Mugiwara no Luffy(Jinbe)

Uzun Vadeli Soru(Bu diğer bölüm belli olmasa bile gelecek bölümlerden birinde belli olduğu an bilen kişiler puan alır. Tutturanlar 2 puan alacak.)
-İlk hangi Tobi Roppo üyesi düşer.(Who's Who, Black Maria, Sasaki üçlüsünden birini yazın)

Rem(Black Maria) - kaizokuou(Sasaki) - RedTeroR(Who's Who) - wAyyy(Sasaki) - nafnasrok(Sasaki) - kekomancer(Black Maria) - Kenshiro(Black Maria) - Fetian(Sasaki) - Kaidou(Black Maria) - Mercury(Sasaki) - Crocus(Black Maria) - maymundlutfu(Sasaki) - vertax(Black Maria) - Mugiwara no Luffy(Black Maria)

Haftalık sorular.
-Kaido bu bölüm gözükür mü?

Rem - kaizokuou - Sakata Gintoki - RedTeroR - wAyyy - nafnasrok - kekomancer - Kenshiro - Feitan - Kaidou - Mercury - Crocus - maymundlutfu - vertax - Mugiwara no Luffy
-Big Mom bu bölüm gözükür mü?
Rem - kaizokuou - Sakata Gintoki - RedTeroR - wAyyy - nafnasrok - kekomancer - Kenshiro - Fetian - Kaidou - Mercury - Crocus - maymundlutfu - vertax - Mugiwara no Luffy
-Yamato bu bölüm gözükür mü?
Rem - kaizokuou - Sakata Gintoki - RedTeroR - wAyyy - nafnasrok - kekomancer - Kenshiro - Feitan - Kaidou - Mercury - Croucs - maymundlutfu - vertax - Mugiwara no Luffy
-Zoro sargılardan çıkar mı?
Rem - kaizokuou - Sakata Gintoki - RedTeroR - wAyyy - nafnasrok - kekomancer - Kenshiro - Feitan - Kaidou - Mercury - Croucs - maymundlutfu - vertax - Mugiwara no Luffy
-Onigashima başkente ulaşır mı?(başkentteki insanlar uzaktan fark etse bile ulaşmış sayılır)
Rem - kaizokuou - Sakata Gintoki - RedTeroR - wAyyy - nafnasrok - kekomancer - Kenshiro - Feitan - Kaidou - Mercury - Crocus - maymundlutfu - vertax - Mugiwara no Luffy
-Onigashima başkente ulaşır mı?(başkentteki insanlar uzaktan fark etse bile ulaşmış sayılır)

Ulaşır demiştim.Yeşil değilmi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık