Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] WandaVision (2021)

Diziyi Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    41
Zaten xmen evreninde gördüklerimizin çoğu olmaz marvel evreninde.Baya oyuncu değişikliği olur.En çok üzen wolverine karakterini artık Hugh abimiz olmayacak.Kendi bıraktığı için.Yoksa direk geçerdi marvel evrenine.Adam wolverine olmak için doğmuş.

Evan Peters ya Nightmare ya Mephisto büyük ihtimalle. Şeytan, kabus kelimeleri gırla kullanıldı bölümde.
Wanda şehri manipüle ediyor Pietro diye gezinen varlıkta Wanda yı.
Dr. Strange filminde Nightmare ve Wanda olacak zaten dizideki mevzunun sonu filmde belli olur.

Çizgi romanını falan da bilmiyorum, ne olacak hiç tahmin edemiyorum. Benim için çok keyifli gidiyor, ama dizinin 3 bölümü kalmış olması üzüyor biraz

Dizi epey heyecan verici ilerliyor, ayrıca üç bölümdür sit-com tarzından tamamen çıkılmış olsa da bölüm başlarında çok özenli hazırlanmış jenerikler ve giriş sahneleri oluyor. Elizabeth Olsen da çok güzel kadın. MCU'nun geleceğiyle ilgili epey done de var. Kısacası takip etmek için fazlasıyla sebep var :D
Çizgi romanını falan da bilmiyorum, ne olacak hiç tahmin edemiyorum. Benim için çok keyifli gidiyor, ama dizinin 3 bölümü kalmış olması üzüyor biraz
Birebir takip etmeyi geçtim, yarı yarıya kaynak aldığı bir çizgi roman hikayesi bile yok. Son derece tahmin edilemez ilerliyor.

Zaten xmen evreninde gördüklerimizin çoğu olmaz marvel evreninde.Baya oyuncu değişikliği olur.En çok üzen wolverine karakterini artık Hugh abimiz olmayacak.Kendi bıraktığı için.Yoksa direk geçerdi marvel evrenine.Adam wolverine olmak için doğmuş.
acaba yeni wolverıne kim olacak tom hardy olmasını isterdim ama o venom internete bir bakayım dedim rol için önerilenler arasında teen wolf'dan derek abi var role yakışabilir

X-Men'in son filmi 90'larda geçiyordu galiba. Şimdi Wanda'nın dünyasında da 90'lara doğru geliyoruz. Yani zaman açısından yakalayacak X-Men evrenini. Bu noktada bir birleşme olabilir mi, etkisi altına aldığı kubbenin büyümesiyle oradaki binalardan biri Xavier'ın okuluna dönüşmüş olabilir mi? Bir tık zorlama gibi geliyor ama bu bahsettiğim 90'lar meselesi düşündürtmedi değil.

Son bölümdeki ''Kick ass'' vurgusu,Quicksilver'a hayat veren Aaron Taylor-Johnson ve Evan Peters'ın rol aldığı ''Kick ass'' filmine göndermeymiş

bu bölüm biraz kötüydü evren komple değişti swordcu abla gerçekten süper kahramana dönüşüyor ve vıllaın çok kötü umarım tek vıllaın o değildir
+doc stranqe nasıl gelecek merak ediyorum belki çocuklar alanın dışına çıkmayı başarmıştır ve bir şekilde onun yanındadırlar o da çocukları alıp wanda'ya yardıma gelir yeni avenqers kaptanının o olacağını düşünüyorum ve ekibine yardım etmesi gerek

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık