Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vergo vs. Zoro

Kim kazanır?

• Vergo

Kullanılan: 11 22.4%
  • Zoro

Kullanılan: 35 71.4%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 3 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    49
Hadi sizi mi kıralım ortak olduğu için biraz daha güçlü olsun.Ama aralarında ahım şahım bir fark yok.Dediğim gibi meyve kapatıyor bunları.Herif kaya meyvesi yemiş,öyle bir adama luffy ve zoro gibi hayvani saldırılar yapmadan işin zor.

Bastille koramiralin üst seviyesiydi.Vergoyla aynı rütbede yani.Şimdi sabonun tek attığı bu adama zoro yenilir diyorsanız yanlış yaparsınız.Bu adam tek yiyor ama zoro amiral kontralıyor.Üstüne övgü alıyor.Aynı law gibi lawın meteor kesmesi gibi.O yüzden gayet olasıdır zoronun vergoyu yenebilmesi.Smoker ne yaptıysa çok daha fazlasını yapacaktır.Bir ölüm kalım dövüşünde de alır diye düşünüyorum Mr1 gibi.
Vergo ile Bastilleyi denk tutmak ne kadar doğru bilemiyorum. Vergo fersah fersah üstün birisi ondan. Amirale slash attıda ne oldu. Amiral kolunu yukarı kaldırdı sadece bu. Zoro boş birisi değil bırak birazcık övsün. Doflamingoda Sanjiyi övüyordu ancak öldürmesi 10 saniyesini bile almayacaktı neredeyse.

Roronoa Zoro

Zoro'nun Fuji'yi 3-5 metre geriye fırlatması kolunu kaldırmasıymış. Ajashdjahsdjkasd.
Shanks da Akainu'nun magmasını kılıçla durdurdu kolunu kaldırıp, öyle 3-5 metre de gitmedi. Demek ki Akainu'nun saldırısı bi' boka yaramıyor. Tartışmayın şu arkadaşla. Sonunda adres felan isteyeceksiniz.

Vergo ile Bastilleyi denk tutmak ne kadar doğru bilemiyorum. Vergo fersah fersah üstün birisi ondan. Amirale slash attıda ne oldu. Amiral kolunu yukarı kaldırdı sadece bu. Zoro boş birisi değil bırak birazcık övsün. Doflamingoda Sanjiyi övüyordu ancak öldürmesi 10 saniyesini bile almayacaktı neredeyse.
Kesilmesini mi bekliyordun amiralin ya ne olacaktı.Karşılaşmayı sadece seviyelerle değil birebir olarak değerlendirecek olursak zoro bambu saldırılarını üç kılıçla karşılayamayacak bir adam değil.Yine tekme tokadı da kılıçla karşılayabilir.Yapacağı tek şey adamın full beden kokasını aşmak olacak.Zoro da b.haki konusunda eğilimli.Picaya attığı gibi bir 1080p yada Asura tarzında yeni göreceğimiz bir tekniğe koka ne kadar dayanır şaibeli.Uçan kılıç teknikleri yüzünden amirale yaptığı gibi baskı altına alıp kritik darbeyi vuracak.Ama zoronun kılıçlarının jutte gibi kırılacağını hayal edebiliyormusun ? Edebiliyorsan zaten vergo tek atacaktır.

Alpamis

Hadi sizi mi kıralım ortak olduğu için biraz daha güçlü olsun.Ama aralarında ahım şahım bir fark yok.Dediğim gibi meyve kapatıyor bunları.Herif kaya meyvesi yemiş,öyle bir adama luffy ve zoro gibi hayvani saldırılar yapmadan işin zor.

Bastille koramiralin üst seviyesiydi.Vergoyla aynı rütbede yani.Şimdi sabonun tek attığı bu adama zoro yenilir diyorsanız yanlış yaparsınız.Bu adam tek yiyor ama zoro amiral kontralıyor.Üstüne övgü alıyor.Aynı law gibi lawın meteor kesmesi gibi.O yüzden gayet olasıdır zoronun vergoyu yenebilmesi.Smoker ne yaptıysa çok daha fazlasını yapacaktır.Bir ölüm kalım dövüşünde de alır diye düşünüyorum Mr1 gibi.
Kardeşim ben diğer koramirallerden ayrı seviyede görüyorum Vergo'yu şu ana gördüğümüz en güçlü Koramiraldir bence. Bastille fiyasko çıktı ya da Sabo bildiğin hayvan gibi :D Ama iki durumda da Bastille Vergo'nun bir tık altı bile değildir. Zoro zaten Bastille'yi alır. Ama Vergo'yu bu kadar rahat alır diyemiyorum. Smoker ile olan dövüşünü gördük.

Herkes diyor Law'ı küçümsedide yenildi diye ama boş konuşmuyorlar bence. Resmen adamın kesişine atladı. Kesilmeyeceğini sanıyordu. Yoksa yine herkesin dediği gibi o vs epey sürerdi.

Vergo Sanji gibi Zoro'nun dengi bir adamı afallatabiliyor. Her ne kadar Zoro Sanji'den azıcık güçlü olsa da yine de Vergo karşısında kesin yenebilir diyemiyorum. O yüzden kararsızım ama yenebilirse de bu bana göre epey zor olur ölüm kalım dövüşü olur dediğin gibi.

Hakisini aşabilir mi asıl soru bu her ne kadar Zoro'nun potansiyeli Vergo'dan yüksek olsa da şu an o kadar hakisi var mıdır muamma di mi ?

Zoro'nun Fuji'yi 3-5 metre geriye fırlatması kolunu kaldırmasıymış. Ajashdjahsdjkasd.
Shanks da Akainu'nun magmasını kılıçla durdurdu kolunu kaldırıp, öyle 3-5 metre de gitmedi. Demek ki Akainu'nun saldırısı bi' boka yaramıyor. Tartışmayın şu arkadaşla. Sonunda adres felan isteyeceksiniz.
Sen neden yırtık dondan çıkar gibi fırlıyorsun her konuda. Sen kim oluyorsun benle tartışılıp tartışılmayacağına karar veriyorsun.

Tartışma ve yorumlamada sıkınıtların var sanırım sana da cevap veriyim de bari bir yerin şişmesin.

3 5 metre gidiş Vol1.

3 5 metre gidiş Vol2.
Gördüğün gibi adam Zoroyu gömdüğü delikten uzaklaşmış bile.

Buda senin gözünde 3 5 metre geriye gitmek oluyor sanırım. :D

Graykhan

Vergo konum ve önem olarak diğer yöneticilerden önde olduğu kesin,yalnız güç konusunda net ve kesin bilgiler olmadığı için yorumların hepsi varsayımda kalır. Benim varsayımım ise vergonun güç olarakda biraz daha ilerde olduğu

Eğer benim yazdıklarıma katıldıysan sende baya bir kişilik bölünmesi var demektir. Orada yazdığım her cümle Vergonun Zorodan üstün olduğuna dair sunduğum kanıtlardı. Sen tutmuş Zoro kalbini değişmesine izin verecek kadar zayıf değil yazmışsın. Bu verdiğin örnek konuyla herhangi bir şekilde alakalı değil ancak sen tutupZoronun vasfı diye arada sokuşturmuşsun. Üstüne birde benim yaptığım ve Zoro için haki meselesinde yetersiz olduğunu öne sürdüğüm yerler için saçma ve gülünç demişsin. Ben sana Zoroya aşıksın demeyimde ne diyim.

Ben tartışmayı kesmeye çalışıyorum. Sen hala saldırmaya devam ediyorsun.
Görünüşe göre sana 0 dan açıklamam gerekecek . Senin yazdıgın yerlere katılmamın kişilik bölünmesi ile ne alakası var bir insanın bir fikrine karşı olmak hepsine karşı olmanı gerektirmez.. Aynı zamanda orada yazdıgın hersey zoro'dan üstün demek istediysen oda senin fikrin anlamamışıdır, nasıl sen benim kalp örneğini alakasız buldu isen bende alakasız bulmuşumdur anlamadığım yere cevap atmadım. Birde farkına varamadığın bir nokta var adamda 100x haki var diyelim bunu vucuduna yaymış her tarafta 50x lik savunma var diyelim.. Zoradada bu haki 75x olsun bir noktada toplasın saldırsın sonuç acık.. Bir kalkana avuç içi ile 500 kere vursan delik açılmaz. Sivri bişey ile tek seferde delebilirsin. Gel gelelim haki zayıfsa kesilmez örneğine nasıl oluyorda monet kesebildi zoro ikiye bölünde monet?? normalde logia oldugu için saldırının etkisiz kalması gerekti demekki illaki hakiye gerek yok bazen tekniklerde yeterli olur.. Onuda geçtim hadi tek başına yetecek teknigide yok diyelim.. Haki+teknik kombinasyonu ile yenecek saldırı olamaz diye bir kaide mi var...

Görünüşe göre sana 0 dan açıklamam gerekecek . Senin yazdıgın yerlere katılmamın kişilik bölünmesi ile ne alakası var bir insanın bir fikrine karşı olmak hepsine karşı olmanı gerektirmez.. Aynı zamanda orada yazdıgın hersey zoro'dan üstün demek istediysen oda senin fikrin anlamamışıdır, nasıl sen benim kalp örneğini alakasız buldu isen bende alakasız bulmuşumdur anlamadığım yere cevap atmadım. Birde farkına varamadığın bir nokta var adamda 100x haki var diyelim bunu vucuduna yaymış her tarafta 50x lik savunma var diyelim.. Zoradada bu haki 75x olsun bir noktada toplasın saldırsın sonuç acık.. Bir kalkana avuç içi ile 500 kere vursan delik açılmaz. Sivri bişey ile tek seferde delebilirsin. Gel gelelim haki zayıfsa kesilmez örneğine nasıl oluyorda monet kesebildi zoro ikiye bölünde monet?? normalde logia oldugu için saldırının etkisiz kalması gerekti demekki illaki hakiye gerek yok bazen tekniklerde yeterli olur.. Onuda geçtim hadi tek başına yetecek teknigide yok diyelim.. Haki+teknik kombinasyonu ile yenecek saldırı olamaz diye bir kaide mi var...
Monet olayı çok açık. Monet korkuya kapılıp hareket edemedi ve ardından içini saran aynı korku yüzünden tekrar birleşemedi. Yani o teknikle Crocoyu kesse Croco rahatlıkla birleşe bilecekti. Birde kokayı bedene yayınca azalır gibi bir mantık kurmak Luffy ellerini koka yapıyo o zaman boğazına vuralım demek gibi bir şey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık