Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Urouge

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 136 88.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 18 11.7%

• Kullanılan toplam oy
    154
Çok seviyorum bu süpernovayı belki ödülü en düşük ama çok sağlam karakter ve big momun 1 commanderini yendiğine göre çokta güçsüz değil umarım gelecekte görürüz bir tek bonney var urouge yi düzgün göremedik

Zamanında en boş supernovalardan biri gibiyken bir anda öne çıkmış birisi. Muhtemelen gökyüzü adası bağlantısı sayesinde Enel'in geri dönmesinde anahtar rol oynayacaktır. Ben uzayın ciddi anlamda seri sonuna bağlanacağını düşünüyorum. Yani finalde önemli rol oynayabilir.

Zamanında en boş supernovalardan biri gibiyken bir anda öne çıkmış birisi. Muhtemelen gökyüzü adası bağlantısı sayesinde Enel'in geri dönmesinde anahtar rol oynayacaktır. Ben uzayın ciddi anlamda seri sonuna bağlanacağını düşünüyorum. Yani finalde önemli rol oynayabilir.
neresi boş gibiydi bu adamın? zamanında bizimkiler pacifistalar tarafından tokatlanırken bu adam 1v1 atabiliyordu. 2 yıl sonra da big momun kumandanlarından birini indirdiğini öğrendik. kid ile beraber en çok işlenmesini istediğim süpernovalardandı. ayrıca meyvesi bana göre çok güzel. saf fiziksel güç ile, yumruk yumruğa dövüşen karakterleri severim.

neresi boş gibiydi bu adamın? zamanında bizimkiler pacifistalar tarafından tokatlanırken bu adam 1v1 atabiliyordu. 2 yıl sonra da big momun kumandanlarından birini indirdiğini öğrendik. kid ile beraber en çok işlenmesini istediğim süpernovalardandı. ayrıca meyvesi bana göre çok güzel. saf fiziksel güç ile, yumruk yumruğa dövüşen karakterleri severim.
Çok yaşlı olduğu halde çömez falan olduğu için başta boş gibi geliyor ama yaşadığı yer Enel tarafından yok edildiyse mecburen denize inmiştir. Yani bayağı geç başlamış korsanlığa bunun gibi bir de Bege vardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık