Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Urouge

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 136 88.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 18 11.7%

• Kullanılan toplam oy
    154
Oda daha Wano'daki karakterleri yeterince işleyemiyorken, lütfen bir de dışarıdan başka karakter getirtmesin.
Oda'nı sağı solu belli olmaz. Ben kendisini görmek isterdim, bu arc olmazsa başka arc en azından.

Gelmez.Bu herifin ne yapacağı hiç belli değil çünkü hakkında doğru dürüst hiçbir şey bilmiyoruz.
Hakkında az bilgi bilmemiz Wano'ya hiç gelmeyeceğini kesinleştirmez ki.

Oda'nı sağı solu belli olmaz. Ben kendisini görmek isterdim, bu arc olmazsa başka arc en azından.

Hakkında az bilgi bilmemiz Wano'ya hiç gelmeyeceğini kesinleştirmez ki.
Sorun şu ki bu adamın Wano'ya gelmesi için altyapı yok.İşlenecek bu kadar çok şey var iken bunu yazacağını düşünmuyorum.

Aklıma bir şey takıldı, Kaido'nun ilk tanıtıldığı zaman Urouge ile birlikte uçan bir adadaydılar. Urouge Cracker tarafından yenilince oraya sığındı büyük ihtimal. Ama oraya nasıl çıktığı biliniyor mu? Kaido uçabildiği için normal. Bu adamların gemisi falan mı uçuyor acaba öyle bir bilgi var mı?

Aklıma bir şey takıldı, Kaido'nun ilk tanıtıldığı zaman Urouge ile birlikte uçan bir adadaydılar. Urouge Cracker tarafından yenilince oraya sığındı büyük ihtimal. Ama oraya nasıl çıktığı biliniyor mu? Kaido uçabildiği için normal. Bu adamların gemisi falan mı uçuyor acaba öyle bir bilgi var mı?
Kanatları var fiyuv fiyuv ucuyordur.

Shankse yaranmis bir nova çıkacak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık