Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ulti vs. Who's-Who

Hangisi Yener?

• Kullanılan toplam oy
    60
Balığın nihai saldırısı o ama sen bilirsin. Mamanın ondan bir ton güçlü saldırısı vardır. Ayrıca Ultinin, Whodan dayanıklı olması kazanacağı anlamına gelmiyor...
Jinbe zayıf demiyorum ama Mama ve Yamato açık ara daha güçlü, bu yüzden balığın en güçlü saldırısı diğer ikisinin sıradan saldırısına eşit olabilir.

Görüldüğü üzre Kedinin sıradışı saldırı gücü yok, ayrıca öne çıkan başka bir özelliği de yok. Ulti ise kendi sınıfında değerlendiridiğimizde savunmada açık ara öne geçiyor. İki karakter birbirine denk görünüyorsa, öne çıkan özelliklerini yan yana koyup değerlendireceksin. Bunu yaptığında Ulti dışında bir ihtimali düşünmezsin.

Jinbe zayıf demiyorum ama Mama ve Yamato açık ara daha güçlü, bu yüzden balığın en güçlü saldırısı diğer ikisinin sıradan saldırısına eşit olabilir.

Görüldüğü üzre Kedinin sıradışı saldırı gücü yok, ayrıca öne çıkan başka bir özelliği de yok. Ulti ise kendi sınıfında değerlendiridiğimizde savunmada açık ara öne geçiyor. İki karakter birbirine denk görünüyorsa, öne çıkan özelliklerini yan yana koyup değerlendireceksin. Bunu yaptığında Ulti dışında bir ihtimali düşünmezsin.
Jimbei'nin dayanıklılığından yola çıkarak Whonun saldırı gücü yok diyeceksek işimiz iş... Jimbei'deki dayanığa sahip adamların sayısı bir elin parmağını geçmez... Ulti sanki, Jimbei gibi fullbeden koka yapabiliyor Who hariç tüm altılılar haki cahili. Jimbei dediğin adam Mamanın Napolyon'unu Sakazukinin magmasını blokluyor... Whonun kan alması büyük iş anlayacağın.

Hasır şapka tayfasının altılılarla eşleşen en güçlü üyesi Jimbei, Who's Who'yla eşleşiyor. Who's Who'nun ödülü 542 belly iki konuda da daha üstün...

İki numara Franky, Sasakiyle eşleşiyor Sasaki 472 Belly, Sasaki ve Who komutanlara diklenme derdindeydi..

Üç numara Robin ve Brook.. (Brook direkt sonucu etkilemese de destek oldu) Black Maria'yla eşleşiyor 2v1 attıkları için ne hikmetse Black Maria'nın ödülü Frankyden fazla..

En alta geliyoruz hasır şapkaların en zayıfları... Doğrudan kendilerinden indirecek çap olmasa da... En düşük ödüllü iki Page One ve Ulti'yle eşleşiyorlar... Bak sen şu allahın işine :D

Bana göre sıralama net olarak şu

Who's Who > Black Maria > Sasaki > Ulti > Page One

Eşleştikleri adamların sıralamsı

Jimbei > Nico Robin + Brook > Franky > Nami > Usopp

Ben iki sıralamada da birbiriyle çelişki göremedim.

Sadece çelişkiyi göremesen iyidi.

O kadar diyoz işin içinde Luffy var, Mama var, Yamato var ama sen tutmuşsun Ussop ve Nami ile eşleşti.

Neyse iyi geceler.
İyi geceler kral. Yamato tek attı geçti tekrar kalktı eyvallahta... Apooda ne saldırılar yedi şimdi... O saldırıyı yeyip tekrar kalkmak meziyet ama asıl meziyet o saldırıyı aldıktan sonra ayakta kalmak üç yedi işte...

Zeus darbesi, Linlin'in fusion saldırısı ve Yamatonun balyozu

Şu ankete bakıp ibret alın. 🥴19 oy çıkmış Ulti’ye.Baktıktan sonra bana söyleyin forumda anket sonuçlarının ne kadar güvenilir olduğunu Kata’nın King’i ankette ezdiğini falan. :hhh:Halkın eline bırakırsan böyle oluyor işte çok demokratik.xD

Şu ankete bakıp ibret alın. 🥴19 oy çıkmış Ulti’ye.Baktıktan sonra bana söyleyin forumda anket sonuçlarının ne kadar güvenilir olduğunu Kata’nın King’i ankette ezdiğini falan. :hhh:Halkın eline bırakırsan böyle oluyor işte çok demokratik.xD
Kata King muhabbetine bir şey diyemicem de harbiden saçmalık Ulti'ye nasıl bu kadar oy çıkıyor ?!:oleyo2:

Öyle anlatıyorsunuz ki ulti sanki vs attı herkesle.

Luffy sadece boynuzundan tutup yere çarptırdı. Başka vurmadı.

Yamato meyve kullanmadan ve kral hakisi eklemeden bi thunder bagua attı gitti. Bayıldı zaten burda.

Ultinin yediği hasarın aynını page one da yedi. İkisi de full dinazor formundayken çeneye darbe aldı. İkisi de kısa süre sonra kalktı.

Fark şu ki p1 big mom’dan kral hakili darbe yedi bayıldı. Ulti ise meyveyle uzaktan darbe yedi. Nami’den tek yiyecek kadar canı kaldı. Dayanıklılığı page one’dan pek farklı değildir. Uzaktan saldırı+nami’nin bi kral hakili darbe edeceğini sanmıyorum.

Bu arada dinazorlar aşırı dayanıklı diye çok söylendi. Daha dayanıklıdır ama who’da hız ve rokushiki teknikleri var. Jimbe’nin armamentli savunması dinazorların üstündedir. Who onun bile kanını akıttı. Her saldırıyı bloklayamayacağı için bazılarından kaçmak zorunda kaldı jimbe.
Who hasar vermekte zorlanmaz. Nami ve usopp bile ultiden kafa yiyip kalkabildiyse who da çabuk inmez. Yavaş yavaş indirir ultiyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık