Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ulti vs. Who's-Who

Hangisi Yener?

• Kullanılan toplam oy
    60
Jinbe haki bildiği halde Who s Who'nun pek çok saldırısından kaçınıyordu karşılamak yerine. Hatta bir kaç saldırı karşıladı koluyla falan yara almıştı bu sefer de.
Jinbe baya ciddileşince yendi bu adamı hem de özellikle ''Nihai Teknik'' ile yendiği gösterildi. Kısaca her şeyini kullandı desek yanlış olmaz orada...
Ulti'nin bu seviyede bir saldırı gücü olduğunu sanmıyorum hiç bir şekilde. Yani bu dövüş uzun sürse bile Who s Who kazanır diye düşünüyorum...
@Miyata Ichiro göre düşük zorluk atmış Jinbe. Düşük zorluk görmesek inanacağız. :D

Ulti kesinlikle. Savaşın başından beri Luffy, Yamato gibi ağır toplarla kapıştı, üstüne Big Mom'dan yüksek seviyeli saldırı yedi ve gene de düşmedi. En son Zeus tarafından, ağır yaralı yerine hasar alınca düştü. Who ise savaşta Jinbe harici adamla karşılaşmadı. Jinbe'ye ilk başta tayfası ile birlikte saldırdı ve alamadı. Başa baş kalınca Jinbe bunu orta-kolay zorlukta aldı. Ödüle bakıp Ulti'nin hakkını yemeyelim arkadaşlar.

@Miyata Ichiro göre düşük zorluk atmış Jinbe. Düşük zorluk görmesek inanacağız. :D
Son saldırı fena gömçürdü Who's Who'yu doğru, fakat şöyle bir şey var ki Jinbe'nin muhtemelen her şeyini kullandırttı. ''Nika'' olayına girip Jinbe'nin bir nevi sinir olduğu ''Irkçılık ve kölelik'' konusuna girince Jinbe baya ciddileşti. Son saldırı etkisi haricinde kolay aldı demem ama ''Nihai teknik'' ile fena halletti bunu Jinbe son saldırıda...

Ulti daha güçlüdür büyük ihtimalle baktığında kızın dayak yemediği kimse kalmamış iken whos who saldırı yaparken parmaklarını kırdırtıyor.
Whos whonun saldırısından jinbei kaçıyor diye övülüyor :hhh: lan bu kız luffye kafa attı luffy haki ile kendini savunuyor iken ama kafasından kan geldi :respect:

Ulti ne balon yav... Aynen Linlin'in fusion saldırısına tüm ada tek yerdi nasıl tankalmış bu karı... tamam iyi featde dayanıklılığını aşırı abarttınız.

542 Who's Who
483 Black Maria 472 Sasaki 400 Ulti
290 Page One

Who en güçlüleri
Page One en güçsüzleri
Diğer üçlü orta sıra işte...

Zaten o yüzden Jimbei, Whoyla dövüştü Inu ve Nekonun Jackle hesaplaşması olunca onlardan geriye kalan en güçlü kişiyi aldı.

Ek olarak Whodaki haki kullanımı bırakın uçan altılıları, Kaidonun cahil komutanlarında bile yok. Hükümet yetiştirmesi farkı...

Ulti'ye vurmayan kaldı mı?

Sorsan Whos Who'yu Jinbe dövdü, peki ya Ulti'yi? Sadece son vuruşu Nami yaptı, ondan önce Mama, Yamato, Luffy! Az kaldı tüm ada sıraya girecekti... Daha ne görmemiz gerekiyor bu kadının dayanık ve gücünü anlamamız için.
Yamatodan tek geçirmeye yere yatmayı Whoda başarır ya ben inanıyorum.. Parmaklarıyla usta meziyetleri var onun da sonuçta .d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık