Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ufak Bilinmezlikler

Funduska

BB'nin Logia olmasına rağmen,Impel Down'da luffy'den yumruk yemesi ?!

Zoro'nun ilk tanıtıldığında Luffy'e kılıçlarının olduğu yönü doğru göstermesi.
Ölüme yaklaştığında artan hissiyat. Kaç gündür yemek yemiyordu adamcağız.

Beyazsakal diğer meyve kullanıcıları gibi saldırılarına niye isim vermemiştir?
İsimsiz teknik kullanmışsa en güçlü saldırılarını kullanmamıştır. Pardon, yoksa o Mihawk mıydı:ehe:?

@Smoker Karakterlerin meyvelerinin olduğu bir resim vardı. Özel paramecialar, katı logialar falan diye ayrılmıştı. Forumda görmüştüm bir konu mu vardı yoksa öyle paylaşılmış mıydı?

Aynen WB'nin o saldırısı çok efsaneydi. Ben bile animeden izlemiştim o sahneyi tekrar tekrar sarıp bu adam napıyor diyerek. :)
Sengoku da teknik ismi söylemedi :bilmem: Şok dalgasına da saldırı dersin herhalde :artiz:
(Marco'ya bahane bulamadım :D)
O sahnede Blackbeard saldırının ismini söylüyor zaten bir daha söylenmesine gerek yok :oleyo2:

Otohime ve Shirahoshi

Otohime ufak tefek bir denizkızı idi. Kızı Shirahoshi ise bebekken bile Otohime'nin neredeyse beş katı büyüklüğe sahipti. Bunlar balık olduğundan dış döllenme tarzı bir durum olduğunu iddia edenler olduysa da, denizkızlarının hamile kalmaları kafalarda soru işareti yarattı.
Böyle bir SBS var:

S- Arlong ve diğer balık adamlar doğduklarında, balık gibi yumurtadan mı çıkarlar?

O: Bzzzt. BAlıkadamlar hala memeliler, bu yüzden insalar gibi doğarlar.Tabii ki balıkkadınlar da öyle.

Senin kafana takılan Shirahoshi'nin büyük olması mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık