Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ufak Bilinmezlikler

Kendisini içeride hiç görmüyoruz. Sadece Devasa Savaş Gemisi Sanjuan Wolf adı geçiyor. Impel Down'a kapatılmış efsanevi suçlulardan biri olduğu söyleniyor.
Bence Teach ile ilgili bir durum. Savaşılan yer karanlığın içi olabilir. Ve orada yenilen muhafızları geri gönderen Dev'dir Teach'in meyvesinin içinde. Böyle bir senaryoda muhafızların şok geçirme olasılığı çok yüksek.

Bilinmezlik olur mu bilmem ama. Shanks'in
1. Boğumak üzere olan Luffy'nin yerini hemen bulup onu kurtarması ve gelecek çağ için haşır sapkayı da vererek Luffyde ki potansiyeli sezmesi.
2. Kötü şeyler olacağını sezip WB' ye Ace çağırmasını söylemesi
3. Mf savaşının sonucunu sezmiş gibi savaşa müdahil olması
Sadece öngörü olarak mı değillendirilir yoksa Katakuri ile seriye giren geleceği görme Shanks' de über mi seviyede olabilir mi?
Ben çok eskiden Shanks'in Oda'nın kendisi olduğunu okumuştum. Geleceği en net şekilde gören. Sözleri aslında Oda'nın sarfettiği sözler. Karaktere bu şekilde bir rol biçilmiş. Dediğin gibi her şeyi görüyor, biliyor.

@Mug1wara Aynen sonuçta Roger şapkasını gemisinde ki kimseye değilde bir miçoya vererek onu mirasçısı ilan etmiştir. Bu mirası üstlenmek için tek kol ile sallanan bir kılıçtan daha fazlasına ihtyacı var ki zaten çok über bir yetenek bekliyorum ben.

Şu kendini iyileştirdiği teknikler, attığı tekmeler sayılmıyor mu? Ona bakarsan WB de sürekli düz yumruk atıyordu.
O teknikler saldırı değil işte. Yani meyve iyileştiriyor zaten yani ne isim koyacak o tekniğe? Attığı tekmelerde düz tekme yai tekme attığı sahnelerde bile ayağı normal yani :/

WB yumruk atmaktan başka bir şey yapmadı mı? Ulan adam mezardan vuracak sana şimdi :S :D

O teknikler saldırı değil işte. Yani meyve iyileştiriyor zaten yani ne isim koyacak o tekniğe? Attığı tekmelerde düz tekme yai tekme attığı sahnelerde bile ayağı normal yani :/

WB yumruk atmaktan başka bir şey yapmadı mı? Ulan adam mezardan vuracak sana şimdi :S :D

Şu sahnede Luffy'nin yaşadığı şoku Hala hatırlarım.

Sengoku da teknik ismi söylemedi :bilmem: Şok dalgasına da saldırı dersin herhalde :artiz:
(Marco'ya bahane bulamadım :D)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık