Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ülkeler Kapışıyor

@01746 oyuna dahil olmayanlar, ülkelere bu konudan sallayabiliyor mu?
Olur. İsteyenler buradan sallayanlardan kopya da çekebilirler.

@Mihawk @kekomancer kimse bir şey yazmasa da oyuna dahil olun artık. Sadece 3 ülkenin kapışması güzel değil.
Yeni bir kural getirmeye karar verdim. Oyun başladıktan sonra 48 saat içinde oyuna dahil olmayan ya da ülkesine bir şey dendikten sonra 24 saat cevap vermeyen ülkeleri hükmen elenecekler.
Battle Royal'in ruhunu tadını yaşatın bize.

Olur. İsteyenler buradan sallayanlardan kopya da çekebilirler.

@Mihawk @kekomancer kimse bir şey yazmasa da oyuna dahil olun artık. Sadece 3 ülkenin kapışması güzel değil.
Yeni bir kural getirmeye karar verdim. Oyun başladıktan sonra 48 saat içinde oyuna dahil olmayan ya da ülkesine bir şey dendikten sonra 24 saat cevap vermeyen ülkeleri hükmen elenecekler.
Battle Royal'in ruhunu tadını yaşatın bize.
Kardeş yazarız. Sıkıntı yapma;)

Eveet. İşte benim güzel ülkem. Şarabın, devrimlerin, özgürlüğün, eşitliğin ve kardeşliğin ülkesi. Rakibimi bekliyorum.

Peki bu özgürlük, eşitlik kardeşlikten 3 Kasım 1793'te astığınız Olympe de Gouges'in haberi var mı? Hoş eşitliğinizin, kardeşliğinizin sadece erkekleri kapsadığını devrimin en kanlı simgesine "LEYDİ GİYOTİN" diyerek ortaya koyuyorsunuz zaten. Bunun yanında Afrika'yı kan gölüne çevirmenizi de eklersek... Sizin eşitlik, özgürlük, kardeşlik anlayışınızın sadece "Beyaz Erkekleri" kapsadığını tüm eylemleriniz ortaya koyuyor.

Uzun lafın kısası "Liberté, égalité, fraternité" demekle ne eşitlikçi ne özgürlükçü ne de kardeşlik savunucusu olunmuyor, geçiniz!

Özgürlük benim için güçtür dostum. O vatan hainlerini neyseki Leydi giyotinin huzuruna gönderebildik.

Peki bu özgürlük, eşitlik kardeşlikten 3 Kasım 1793'te astığınız Olympe de Gouges'in haberi var mı? Hoş eşitliğinizin, kardeşliğinizin sadece erkekleri kapsadığını devrimin en kanlı simgesine "LEYDİ GİYOTİN" diyerek ortaya koyuyorsunuz zaten. Bunun yanında Afrika'yı kan gölüne çevirmenizi de eklersek... Sizin eşitlik, özgürlük, kardeşlik anlayışınızın sadece "Beyaz Erkekleri" kapsadığını tüm eylemleriniz ortaya koyuyor.

Uzun lafın kısası "Liberté, égalité, fraternité" demekle ne eşitlikçi ne özgürlükçü ne de kardeşlik savunucusu olunmuyor, geçiniz!

Güzeeellll. Ben bunu kullanırım sonra.
Bu arada konuda ismi yazan arkadaşlar bir türlü oyuna başlamadılar. Sanırım birkaç tanesini çıkarmak zorunda kalacağım. Kısır bir muhabbet dönmesini istemiyorum. Oyuna dahil olmak isteyen varsa söylesin, oyuna alırım.

Fena tokatlıyor İsrail bayrak renklerimiz aynı ittifak olabiliriz
Aynı zamanda like sayısına göre galip belirlenebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık