Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Übel Blatt

thosy

Ay ışığı varken güçlü oluyor ama ay ışığı yokken fazla zayıf oluyor. Gerçi zaman atlaması oldu belki biraz güçlenmiştir.

Bir kaç tanesi sadece aile adını kullanarak katılmış olsa da 14 kahramanın hemen hepsi yetenekli dövüşçüler. Koinzell diğerlerinden ayrı bir seviyede olsa da 7'ye 1 kazabileceğini sanmıyorum. 1-2 tanesini yanında götürememesi de muhtemelen ihanetin verdiği duygusallıktan olabilir. Flashbacklerde hepsiyle iyi bir ilişkisi olduğu da gösterildi.

seri güzel bi seride :D kim ne derse desin bu kahramanların tamamı illa 1 kaçtane kadını götürken görüyoruz hep ilk görmemizde :D la ne uçkur düşkünü bunlar :D

Simdi ne yalan söylemek gerekirse bastan baya bir yapıstırdım ben sonradan sıkmaya basladi. Hep aynı hikaye 7 tanesini de kesecem deyip duruyor abi Köinzell. Hayır aksiyon da yok ara verdim biraz :D 1 haftadir okumuyordum ama bugun yine devam edecem bakalım.

Hemen hemen yakın güçteler hepsi. Koinzell'in şimdiki hali yüksek sınıf bir elf olduğu için, eski halinden daha güçlü bir halde. O vazgeçenler ezik değil, sadece ölmekten korkmuşlar ve geri dönmüşler.
O 7 kişinin gücü Koinzell' e yakın bile değildi bana göre. Görevden döndüklerinde yaralı ve yorgun oldukları için öldürüldüler. o 7 kişi sıradan insanlardan daha güçlü olabilirler ama Koinzell'in seviyesine yakın değillerdi. Soylu çocukları falan filan oldukları için oraya seçilmişlerdi diye hatırlıyorum.

O 7 kişinin gücü Koinzell' e yakın bile değildi bana göre. Görevden döndüklerinde yaralı ve yorgun oldukları için öldürüldüler. o 7 kişi sıradan insanlardan daha güçlü olabilirler ama Koinzell'in seviyesine yakın değillerdi. Soylu çocukları falan filan oldukları için oraya seçilmişlerdi diye hatırlıyorum.
Kişiye göre değişir. Koinzell yaşadığı dönemde İmparator'dan sonraki en önemli adammış. Hem tek Blatt Üstadı, hem de ülkedeki en iyi kılıç ustasıymış. Güç olarak tabii ki Koinzell'e denk değillerdi, ancak arada da uçurum olduğunu düşünmüyorum.

Kişiye göre değişir. Koinzell yaşadığı dönemde İmparator'dan sonraki en önemli adammış. Hem tek Blatt Üstadı, hem de ülkedeki en iyi kılıç ustasıymış. Güç olarak tabii ki Koinzell'e denk değillerdi, ancak arada da uçurum olduğunu düşünmüyorum.
Şu anki güçsüz elf vücuduyla bile eskisinden daha güçlü olan Gleen' i çok kolay yendi. Hem de o kadar korumanın arasında. Bence fark büyük.

Peki noldu simdi devam ediyor mu durdu mu abi ? Ben son cikan mangayi da okumustum en son 1 hafta kadar önce.. Ne olacak peki devami yok mu gelmeyecek mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık