Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Uchiha Itachi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anime manga aleminde fanların gazını almak için söylendiği en çok belli olan sözlerden biri Pain'in "Sırrımız olmasa kazanamazdık" sözüdür.Jiraiya tüm sırları bilse bile Pain katlederdi.
O sözün aslında boş olmadığını kanıtlamak için sana şu yazıyı okumanı tavsiye ederim oldukça bilgilendirici. Jiraiya'nın aslında ne kadar güçlü olduğunu daha iyi anlarsın.

O sözün aslında boş olmadığını kanıtlamak için sana şu yazıyı okumanı tavsiye ederim oldukça bilgilendirici. Jiraiya'nın aslında ne kadar güçlü olduğunu daha iyi anlarsın.
Oku oku bitmez bu.Bi kısmını okuyup kalanına göz gezdirdim de bilmediğimiz bir şey yok yazıda.Zaten Jiraiya güçsüz de demedim.Sırrını bilse bile Pain katlederdi dedim.

Dövüştükleri yer mesela Jiraiya'nın sannin moda girmesi için bulunmaz bir nimetti.Kaçıp saklanabildi bu sayede sannin moda girebildi.Naruto dövüşündeki gibi açık bir alanda Jiraiya sannin moda giremezdi bence.Onun dışında Yahikonun bedeni diger tendoların toplam gücünden fazladır muhtemelen.O tendo savaşa girmemesine rağmen Pain aşırı zorlanmadı.

jiraiya ile dövüşmemesinin sebebi çok daha güçlü olduğundan onu öldürmek istememesidir, tobi-obito bile kim olduğumu bilseydi şimdiye çoktan ölmüştüm diyebiliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık