Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Türk Televizyonlarında Yayınlanmış En İyi Fantastik Dizi

En iyisi sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    94
Şu anki çocukların Ruhsar değil Sihirli Annem izlemesine ve tekrar çekilen dizinin Ruhsar değil Sihirli Annem olmasına bakarsak cevap belli.
Forum üyelerinin çoğu Ruhsar'ı izleyip, Sihirli Annem yayınlandığında çocukluk yaşını geçmiş kişiler olduğu için anket sonucunun böyle olduğunu düşünüyorum. Nevra-Metin Serezli çifti yeter de artar zaten.
Ruhsar çocuklar için uygun bir dizi değildi sanki:d

Üye silindi 1004

Şu anki çocukların Ruhsar değil Sihirli Annem izlemesine ve tekrar çekilen dizinin Ruhsar değil Sihirli Annem olmasına bakarsak cevap belli.
Forum üyelerinin çoğu Ruhsar'ı izleyip, Sihirli Annem yayınlandığında çocukluk yaşını geçmiş kişiler olduğu için anket sonucunun böyle olduğunu düşünüyorum. Nevra-Metin Serezli çifti yeter de artar zaten.
O yüzden Sihirli Annem tekrardan çekilmiyor. Sihirli Annemi çocukken izlemiş olan gençlere kakalamak için çektiler.

Ruhsar izlediğimde galiba 7-8 yaşındaydım. Sihirli Annem izlerken de 10-11 yaşına denk geliyordum. Ve açıkçası Ruhsar kat ve kat daha iyi bir diziydi. Aralarında zaten sadece 2 yıl var. Yani Ruhar izleyenler yetişkin olmamıştı zaten büyük bir kısmı Sihirli Annem başladığında çocuktu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık