Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Türk Televizyonlarında Yayınlanmış En İyi Fantastik Dizi

En iyisi sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    94
Yaşım Ruhsar ı hatırlamaya yetmiyor ne yazık ki. Sihirli Annem i oyladım o yüzden.

O değil de Beşinci Boyut acayip diziydi lan. Beyin devrelerim yanıyordu çocukken. Çakıl taşıyla mermi durdurmak falan. Bilemedim.

Ruhsar ile Beşinci Boyut arasında kaldım. Ruhsar afet, kaynanaya yapılan hınzırlıkları vs. güzel diziydi. Ancak Beşinci Boyut'taki dede çok iyiydi, bölüm sonunda gelip iflah olmayan bölüm kötüsüne iyi laf sokuyordu. Salih de her bölüm ayrı bir meslekte, kişilikte...
Yıllar evvel gece uyanmıştım, TV açtım, gezinirken bir bölüm denk gelmişti. Bölümde bildiğin şeytan ile mücadele ediyorlardı, adam yoldan çıkacak mı çıkmayacak mı falan. Bölüm sonunda dede ile şeytan yüzleşmişti, acayip tırsmıştım.

O yüzden Sihirli Annem tekrardan çekilmiyor. Sihirli Annemi çocukken izlemiş olan gençlere kakalamak için çektiler.

Ruhsar izlediğimde galiba 7-8 yaşındaydım. Sihirli Annem izlerken de 10-11 yaşına denk geliyordum. Ve açıkçası Ruhsar kat ve kat daha iyi bir diziydi. Aralarında zaten sadece 2 yıl var. Yani Ruhar izleyenler yetişkin olmamıştı zaten büyük bir kısmı Sihirli Annem başladığında çocuktu.
Kim tekrar izler Sihirli Annem'i şimdi? Seviyoruz dediysek o kadar değil. :d
Yaş için demek istediğim o değil. Forumun yaa grubu şu şekilde: 10-11 yaşında Ruhsar izlemiş, Sihirli Annem başladığında 13-14 yaşına gelmiş, artık ergenlik çağı vs. çocuk dizileri o kadar da ilgilerini çekmeyen kitle.

Dizi tanıtımları olduğu gibi kopyalanmış ama. Hahaha

Ruhsar başkaydı bence. Onun dışında konu olarak Sana bir sır vereceğim potansiyeli olan bir diziydi. Olmadı beceremedik...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık