Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327

Silinmiş Üye

Seriyi okudukça karakterin gerçek doğasını görmek gerçekten çok hoşuma gidiyor. Ope ope meyvesinin amacı aslında luffy'i veya bir başkasına sonsuz yaşam vermek değil, tsundere tarafını fark eden Law'ın kendine bir kadın vücudu yaratıp onda yaşam bulması. Bunu fark ettikten sonra Law'ı kendi waifu koleksiyonuma eklemeye karar verdim, umarım bunu gerçekleştirir ve ZoroxLaw ikilisini görürüz.

Bu asi haller sana yakışıyor, göreyim seni geleceğin waifusu :utan:

Seriyi okudukça karakterin gerçek doğasını görmek gerçekten çok hoşuma gidiyor. Ope ope meyvesinin amacı aslında luffy'i veya bir başkasına sonsuz yaşam vermek değil, tsundere tarafını fark eden Law'ın kendine bir kadın vücudu yaratıp onda yaşam bulması. Bunu fark ettikten sonra Law'ı kendi waifu koleksiyonuma eklemeye karar verdim, umarım bunu gerçekleştirir ve ZoroxLaw ikilisini görürüz.

Bence Zoro ile mükemmel bir çift olurlar, biri yeşil biri mavi gökkuşağı gibi maşallah. Kılıç tokuştura tokuştura geceleri mest ederler.

Japonya'da fazla durmak seni bozmuş.

Silinmiş Üye

Sanji o adadan okama çıkmadıysa dünyanın en straight adamıdır, iki elbise giydi crossdresserlık yaptı diye bir şey olmaz. Pis düzlüğünü iki aşk kuşunun arasına sokmasın.
Sanjinin düzlüğü Wano girişi gibidir. Yeri geldiğinde balıklara tutunur yeri geldiğinde kılıçlara. Maksat o an modunda olsun, bak nelerin arasına giriyor.

Japonya'da fazla durmak seni bozmuş.
Meehh, yok ya. Eğer öyle olsa yaoi tekniklerimi geliştirir günde 3-5 tane ZoroxLaw atardım buraya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık