Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Seriyi okudukça karakterin gerçek doğasını görmek gerçekten çok hoşuma gidiyor. Ope ope meyvesinin amacı aslında luffy'i veya bir başkasına sonsuz yaşam vermek değil, tsundere tarafını fark eden Law'ın kendine bir kadın vücudu yaratıp onda yaşam bulması. Bunu fark ettikten sonra Law'ı kendi waifu koleksiyonuma eklemeye karar verdim, umarım bunu gerçekleştirir ve ZoroxLaw ikilisini görürüz.

Bu asi haller sana yakışıyor, göreyim seni geleceğin waifusu :utan:

Zoro yla shipledigini görene kadar gözlerimden kalp çıkıyordu.

Silinmiş Üye

Ahhh Zoro Zoro Zoro Zorooooooo. Ama şimdi olmaz daha fazla emir vermesi lazım. :utan:

Sen iste hemen başkasını yazalım oraya :good: Zaten çizim konusundaki yeteneğini de gördük, birkaç tane law yaoi çiz de gözümüz şenlensin ?

Ahahahaushahahshabhshwhwb çok fazla yaoi talebi var ama smo başkan ne der buna bilemiyorum.

Şu yaoi konusuna gelince, sanırım ufak bi yanlış anlaşılma olmuş yine. Arkadaşlar ben gerçekten de Law'ın Luffy'ye aşık olduğunu düşünüyorum ama bunu shiplediğim için söylemiyorum. O tamamen ayrı bir konu. Bunun en büyük kanıtı da Law'ın Bellamy'ye yaptığı atar. Yok işte seni aslında Luffy'nin arkadaşısın diye kurtardım diye teşekkür etmesine mani olur, sonra da adama teşekkür etmedi diye atar yapar, bi de üstüne git nerede istiyorsan orada geber diye hakaret eder. Bu nasıl bir kıskançlıktır soruyorum gerçekten. Heteroseksüel erkekler bi cevap versin lütfen kıskandığınız bi adamın götünde dolaşır mısınız, hele ki komplo kurmaya çalışmak gibi bir amacınız da yoksa?

Ha Luffy'den bi karşılık gelmez tabi, Boa gibi karşılıksız kalır bu durum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık