Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Merak etme.Oda boş yere Garp kozunu çekmedi.Seviyor bu bebeyi.Bak Kid’e bırak yardımı ağlayanı bile kalmadı geride:hhh:
Ama bu bölümden anlaşılacağı üzere 1 bölüm daha dövüşlerini göreceğiz gibi. Kid'e hayalleri yok oldu, bittiler vs. yazdırırken bu dövüşü öylece bitmiş görmeyiz herhalde diye düşünüyorum. Yani geçiştirilmez sanki.

Eger götü kurtarısa tek nedeni Luffy'nin yancılığnı yapmaya devam edecek olmasındandır.
Cıks. Luffy'e rakiptir.

Ama bu bölümden anlaşılacağı üzere 1 bölüm daha dövüşlerini göreceğiz gibi. Kid'e hayalleri yok oldu, bittiler vs. yazdırırken bu dövüşü öylece bitmiş görmeyiz herhalde diye düşünüyorum. Yani geçiştirilmez sanki.

Cıks. Luffy'e rakiptir.
Luffy'ye bire birde rakip değil. Tayfaları karşılaştırmak bile gereksiz Zoro Sanji Jinbe gectim Nami bile tek başına (Law hariç) Kalp korsanlarını yener.
KK işini bitirecek yüksek ihtimalle umarım rezil yenilgi konusunda Kid'e rakip olmaz.

Luffy'ye bire birde rakip değil. Tayfaları karşılaştırmak bile gereksiz Zoro Sanji Jinbe gectim Nami bile tek başına (Law hariç) Kalp korsanlarını yener.
KK işini bitirecek yüksek ihtimalle umarım rezil yenilgi konusunda Kid'e rakip olmaz.
Tayfa kıyasından değil. Burada başarılı olması durumunda kendi Luffy'e rakiptir bence. Rezil yenilgi konusunda Kid'e rakip olamaz zaten. Çünküsü şöyle.
* Big Mom Katili denmesi
* Tayfa gücünün düşman tarafından deniz içinde övülmesi
* Düşman as adamlarından birinin gitme teklifini sunması
* Yeni haki çıkarması ve bunun ileri düzey olması
* Varlık göstermesi
* Deniz savaşında uzman olmaları
Bence bu anekdotlar hangi karakterde olursa olsun sonucu görene kadar fanı olan karaktere inanır, başarılı olmasını beklerdi. Ben az bile yapıyorum gibi geliyor. Kaptanınızla beraber yüzümü kara çıkarmayın kuzularım.
Tayfa olarak Kidlerden daha iyi göründüler. Başarılı olması da illa yenmesi değil. Vereceği/verdiği her türlü zarar. Karasakal gemisi en son saldırı altındaydı hasarlı şuan. Mesela o gemi battıysa da başarı. Law son bir hasar daha verirse de başarı.

Son düzenleme:
* Big Mom Katili denmesi
* Tayfa gücünün düşman tarafından deniz içinde övülmesi
* Düşman as adamlarından birinin gitme teklifini sunması
* Yeni haki çıkarması ve bunun ileri düzey olması
* Varlık göstermesi
* Deniz savaşında uzman olmaları
Bence bu anekdotlar hangi karakterde olursa olsun sonucu görene kadar fanı olan karaktere inanır, başarılı olmasını beklerdi. Ben az bile yapıyorum gibi geliyor. Kaptanınızla beraber yüzümü kara çıkarmayın kuzularım.
Şuan gece mi gündüz mü ? Ayıcığın sulong halini göstermesi lazım artık sağ kol seviyesine çıkıyor dedi görelim bakalım neymiş bu ama zamanı unuttum ben.

Takılıyorum yav, biz sıramızı savdık zaten. Kalan yarışmacılara başarılar.
Fiuv sizinki hızlı oldu. Aylardır beklemedeyiz işte artık yakındır diye bekliyoruz bizde :dd.d Sen şöyle konfor ayarla da gelirsek yanına rahat edelim:dd d

Fırsatı değerlendirmişsin gibi geldi ama :D
İlk anekdot olarak yazdıklarım kimde olsa başarı beklemez mi haklı olarak? Ben Kidden hiç bahsetmedim orada. Senin beni alıntıladığın yorumda da bahsetmedim. :dd d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık