Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Roronoa Zoro vs. Kyros vs. Sabo

2 yıllık aradan sonrası evet. Anti-zoro he, keçiler kovalasın seni :/
Keçi pisliği ile döverim seni :D.

Geçenlerde bir arkadaşın, Zoro arc sonunda Fujitoro'yu alacak diye bir beyanıma karşılaşmıştım.
Ismini şu an anımsayamıyorum, kimdi o?
Konuyu açan arkadaştı diye hatırlıyorum onu.

@sengoku
Ahaha konuyu falan mi saptirsam :dsfafa.zoro vs luffy savasi başkatip,bizim kitleyi gaza getirip zoroyo bastiririz.
Zoro'ya niye bastırıyoruz ayrıca bir dakika :D. Demek istediğin zoro'yu ezeriz anlamındaysa okey varım varım.

3 Lider var.
2 Süpernova kaptanları. :T
Bir Devrimci rütbelisi. :W

Sabo - Law - Luffy

Sabo , ace gibi abi pozisyonunda güçlü olmalı . Bu nedenle Sabo > Luffy
Law ile Luffy nereden baksan denktir. Gayet açık bence durum :W

Sabo (luffy ve lawı eler ) geriye Kyros kalıyor. Kyros ne ayak tam olarak belli değil. :/

Oha ankette Luffy yok :/
Fail epic :W

Zoroyu o kadar görmezden gelmişim ki düşünün artık :/

@sengoku
Oy bastiriz manasında dedim :D.Bizim kitle Belliki suan akli basinda oy kullaniyor.Bu bize yaramaz.Luffy zoroya tek atar yazip,zoroculari gaza getirip,zoroya oy attirmak amacim.Saflarimiz farklı olabilir.Bura çok güzel gelsene:oleyo:

Roronoa Zoro

Law dondurulmuş ödül 440, şuan ödül konmaya devam etse 550 milyonluk bir potansiyeli var. Sabo ise mera mera da Ace kadar iyi değildir ama hakisiyle baya güçlü oluyor. Yinede Law'a verdim ( Sırf oy almamış ondan, Luffy'nin kadim dostu kendisi ) . Kyros ise bu adamlarla uzun süre dövüşemez, Dof'un kafa anlık kestiki Dof zarar göreceği bir saldırıda mal gibi beklemez öyle. Pica'nın onu kurtaracağını biliyordur. O sahneye bakıpta Kyros çok güçlü diyemem. Vergo'dan 2 tık, Zoro'dan 1 tık aşşağıdadır o.

Yani Sabo > Law > Zoro > Kyros

GAMBIT

anket gereksiz, olmamış bu yapamamışsın hocam başka anket yap. sonuç her türlü sabo ama ben yine de zoro'ya verdim zoro varsa diğerlerini göremiyorum.

Bence sabo'yu çıkarıp bir daha şu anketi yapmak lazım... :good:
Sabo bir level üstte bunlardan. Ama diğerleri kapışır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık