Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 200 64.1%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 93 29.8%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 19 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    312
Kid ne yapsın ama ayı seviye Bepo gidip kaptanını karasakal korsanlarından korurken Kid'in sağ kolu yanlışlıkla bayılıyor Law'daki gibi teke tek kalma durumu pek olmuyor, saldıran taraf olmalarına rağmen adamlarda ne plan ne taktik var o kadar dediler Kid'in tayfada elit adam çok diye ama kendi aralarında düşünüp anlaşmayınca boş
Killer dan cidden beklentim büyüktü kaido da gösterdiği yetenekler sonrasında. Adam seken haki ile bayıldı ya :/...........

Kid'in en güçlü saldırısı olarak gözüken lazerden Law kolayca sıyrılabilir. Law'ın içten hasar veren hayvani saldırılarından ise Kid'in kaçınabileceğini sanmıyorum. Öyle bir yeteneği de hızı da yok gibi. Mangaka bunları yanyana çizdi kağıt üstünde denk gösterdi o yüzden dövüş iki tarafa da gidebilir de Law'ın kazandığı senaryoları hayal etmek çok daha kolay oluyor

Bu Kid mi Law'a göre çok yavaş. Sabitleme yeteneği olan Kid'den mi kolay kaçınacak ?

Law ışınlanıyor istediği zaman belki sen de gelmişsindir okurken. Lazerden kolayca kaçınır dedim sabitleme işine de bir çare bulur yer değiştirme yeteneği direkt counter olabilir hatta.
Law ışınlanıyorda. Big Mom kılıç sallayamadan iki mıknatıs kutbu yapıştırıp Big Momu duvara montayan Kid niye yesin Lawın ultisini.. Law'ın atağı öyle çok hızlı gerçekleşen bir şey değil.

Law ışınlanıyorda. Big Mom kılıç sallayamadan iki mıknatıs kutbu yapıştırıp Big Momu duvara montayan Kid niye yesin Lawın ultisini.. Law'ın atağı öyle çok hızlı gerçekleşen bir şey değil.
Ultisini yemesine gerek yok daha hızlı saldırıları var hepsi de çok etkili. İç organlarını parçalar. Ultiyi de yonkoya yedirebilen adam Kid'e de yedirir sonuçta Kid de ahım şahım çevik hızlı bir karakter değil. Law da gördük ki saldırı karşılayabilecek kadar dayanıklı

İki balonun savaşı. Ulan şunlara poz kestireceğim diye 1000. bölüme Vinsmoke Sanji yerine bu tipleri çizdi. Şimdi 2 sayıda çerez gibi infaz edilecekler. Alacağın olsun Oda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık