Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 200 64.1%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 93 29.8%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 19 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    312
Dof için de aynısını diyordunuz.
@gyjbsch

Benim bahsettiğim üstünlük başka. Mesela bir Yonkou'yu yenebilmesi için büyük ihtimal Luffy'nin mevcut durumunu aşması gerekecek. Ama Kid için öyle bir durum olamaz. Birlikte yükselmeye başladığı adam karşısında geride kalamaz. Dediğin gibi paralel gidiyor olabilirler.
Kid'den boss olur mu?

Kid,Law'ın kılıcını çekse stokunda daha;-Gamma knife
-Countershock
-İnjecksiyon gibi vücudun içine saldırıları var.
Kid'inse Magneto kadar olacağını düşünmüyorum ama savunması sağlamdırLawın odasına girerse hakimiyet Lawdadır ve br adım öndedir bence.Kid anca kandaki demiri emebilirse alır.

Kid'in saldırı haznesini bu kadar düşünmeyin yahu.Law'ın mesela sabaodyde bi kafa kestiğini gördük neler çıktı sonradan.Gamma Knife,RAdio Knife,Counter shock.Bunlar hep 2 sene sonrasında görülen şeyler.Ölümsüzlük vermesini saymıyorum bile :/

Olacak olsa bile bu neyi kanıtlıyor?
Çok şeyi :/ Kid'in Luffy'ye denk yahut güçlü olduğunu falan filan :/

Kid'in saldırı haznesini bu kadar düşünmeyin yahu.Law'ın mesela sabaodyde bi kafa kestiğini gördük neler çıktı sonradan.Gamma Knife,RAdio Knife,Counter shock.Bunlar hep 2 sene sonrasında görülen şeyler.Ölümsüzlük vermesini saymıyorum bile :/

Çok şeyi :/ Kid'in Luffy'ye denk yahut güçlü olduğunu falan filan :/
Kid için demiyorum. Ama CC Hordy ... gibi bir çok isim Luffy'e denk ya da güçlü müydü? Ben de denk felan beklerim. Ama güçlü olup ezebilmesi olanaksız. Öyle Crocodile'ın yaptıklarını felan beklemeyin diyorum. Ki Crocodile'da bile logia avantajı vardı. Fiziksel olarak ağır basan Luffy'di.

Kid için demiyorum. Ama CC Hordy ... gibi bir çok isim Luffy'e denk ya da güçlü müydü? Ben de denk felan beklerim. Ama güçlü olup ezebilmesi olanaksız. Öyle Crocodile'ın yaptıklarını felan beklemeyin diyorum. Ki Crocodile'da bile logia avantajı vardı. Fiziksel olarak ağır basan Luffy'di.
Güçlü olmak ezmek demek değil ki.CC Hody Luffy'den güçsüzdü ama Hody bile bi şekilde Luffy'yi zorladı mı zorladı.Kanamasına sebep oldu mu oldu.Ee Kid boss olsa mı yapamayacak benzerini?

Güçlü olmak ezmek demek değil ki.CC Hody Luffy'den güçsüzdü ama Hody bile bi şekilde Luffy'yi zorladı mı zorladı.Kanamasına sebep oldu mu oldu.Ee Kid boss olsa mı yapamayacak benzerini?
Bunu yapamaz diyen yok zaten. Bir zahmet Luffy'i zorlasın. Ben zaten epey zorlayacağını söylüyorum. Ama bunun Luffy'den üstün güçte olması ile alaksı yok.

Bunu yapamaz diyen yok zaten. Bir zahmet Luffy'i zorlasın. Ben zaten epey zorlayacağını söylüyorum. Ama bunun Luffy'den üstün güçte olması ile alaksı yok.
Bence alakası var.Caesar-Hody'yi açıkçası Kid ile bir tutamıyorum açıkçası.Sen bir tutuyorsun demiyorum.Ama Kid bence Oda'nın üzerine titrediği bi karakter.Hody ile Caesar ise boss oldukları arc çizilmiş sonra önemsiz olduğu net biçimde anlaşılmış karakterler.Luffy kılını kıpırdatmadan birini Sanji'ye öbürünü Zoro'ya dövdürtebilirdi.Ama Crocodile,Lucci,Doflamingo gibi bosslar var birde.Bunların namını çok önceden duyuyorduk. Croco mesela.O inmeden Luffyler ada ada geziyordu önce adamlarını dövüyordu.Keza Dof öyle.Lucci'nin ise çok güçlü olduğunu filan gördük Water 7'de.Kid de böyle.Oda Luffy ile Kid'i ayırdı Law ve diğer novalardan.Bu üçü dövüşürken iddialı laflar eden sadece Kid ve Luffy vardı.Yani Nasıl ki Croco,Lucci,Dof ilk başlarda Luffy'den güçlü gözükselerde sonradan dayağını yediler Kid'in de böyle bir değil yarım adım dahi Luffy'den önde olmasının gösterilmesinde bi mahsur yok.Sonuç yine Luffy'nin galibiyet olacak nasılsa.Şöyle düşün :luffy Dof'u indirdi ödülü arttı 500 oldu Kid'i geçti.Sonra Kid bi hamle yapsın 555 olsun mesela.YAni boss olmadan bi şekilde önde olduğunu belirtsin.Ya da Luffy Kaido'yu indirsin sonra bakalım ki Kid Luffy'den 2 gün önce BM'yi indirmiş.Ben Kid vs Luffy'yi heyecanla beklemek istiyorum anlayacağın.Yoksa Luffy Dof'u indirmiş Kid orada oturmuş kıçını büyütmüş.Birde üstüne Luffy'nin boss'u olmuş.Bu benim için boşa geçecek bi arc demektir.

Bilmem anlatabildim mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık