Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 196 64.3%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 92 30.2%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 17 5.6%

• Kullanılan toplam oy
    305
Law için yanlış zamanlamalı bir anket. Güç olarak çok gözden düştü adam. Luffy - Kid ve Law arasındaki en iyi meyve bu adamda. Kid'in hakisi Dof kadar yoksa Law alabilir.

Ben de Kid dedim de Law'ı da küçümsememek lazım. Denk karakterler bunlar. Yarın Oda çıkıp Law>Kid dese hiç şaşırmam.

Eğlenceli vs olmuş. Şu an Law alır. Kidd'i gördüğümüzde ise Kaido öldürmemişse bizim kırmızı oğlanı döver bence. Hem bakarsak belki de Yonkouluk yarışında tek rakibi diyebilirim Luffy için.

Gercektende cok uzun zamandir aklimda olan karsilasma.
Punk hazard da lawi gordukten sonra gozumde baya bi yukseldi.Hatta luffyle basa bas yada luffden daha guclu oldugunu dusunudum ama gelgelelim dresrossada her sey degisti.(Kinemonda ayni sekilde)Asıl buyuk gucun karsisinda tek yapabildigi direnmekti.Ama ben yinede lawin zeka+meyve+guc kombinasyonundan alabilecegini dusunuyom

Bide law acaba odanin icinde kid gibi metallerede hukmedebiliyo dimi

Üye silindi 1004

Law alır çünkü Luffy'yle takılıyor. Bu yüzden Kid'e yer misin yemezsin dayağı atarlar.

Law'ın meyvesi en güçlü meyve olarak tanıtıldı. Açtığı Oda ile istediği operasyonu yapabiliyor.
Kid'in meyvesi ise metalleri kontrol etmek ve bu meyve gücüyle Law'a ne yapabilir diye düşünmüyor değilim.
Eğer Kid Doflamingo kadar dayanıklıysa Law'ın room bile açamayacak enerjisi kalıncaya kadar defans yaparsa alabilir.
Lakin diğer türlü Law'ın Kidi her türlü harcayacağını meyve farkıyla -2 handikaptan 3 - 2 yeneceğini düşünüyorum :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık